نرده شیشه ای

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای در راه پله ها ، تراس ها ، وید ها و… علاوه بر ایجاد امنیت و سهولت در رفت و آمد ، به محیط اجرایی جلوه ای بسیار زیبا ، مدرن و شیک می بخشد.

اجرا و نصب نرده راه پله در ساختمان ها برای ایجاد امنیت و سادگی در رفت و آمد از پله لازم بوده و گاها بنا به اخذ گواهی پایان کار برای ساختمان ضروری است.

اما توجه به این نکته که علاوه بر بحث امنیت می توان ساختمان و راه پله را مزین نمود ، استفاده از انواع نرده شیشه ای می تواند انتخاب مناسبی باشد.

به دلیل شفاف بودن شیشه و نرده شیشه ای در راه پله ها و تراس ها و… امکان مشاهده لذت بردن از فضای کل راه پله و قسمت بیرونی ساختمان را فراهم می کند. امروزه با پیشرفت فناوری و دکوراسیون ساختمان ، تولید و اجرای نرده شیشه ای ، پارتیشن شیشه ای ، درب شیشه ای و دیگر محصولات شیشه ای نیز گسترش پیدا کرده و تقریبا به تمامی قسمت های ساختمان کشیده شده است.

با اجرای نرده شیشه ای راه پله ، می توانیم به ساختمان و محیط اجرایی جلوه ی زیبا و شیکیلی ببخشیم ، تنوع بالا در نرده شیشه ای موجب شده مشتریان عزیز بتوانند به راحتی نرده شیشه ای مد نظر خود را طبق طرح و نیاز خود انتخاب کنند.

از انواع نرده شیشه ای می توان به نرده شیشه ای پایه گیر ، نرده شیشه ای اسپیگت ، نرده شیشه ای اکسپوز ، نرده شیشه ای یوچنل و نرده شیشه ای فیکس پوینت اشاره کرد.

در نصب نرده های شیشه ای می توان از انواع متریال های استیل ، آلومینیوم ، آهن و چوب به صورت ترکیبی استفاده کرد تا زیبایی نرده شیشه ای دو چندان شود.

نرده شیشه ای در بین مشتریان عزیز پردیس نرده به نرده استیل شیشه خور ، نرده آلومینیومی شیشه خور هم معروف هستند.

جنس شیشه های استفاده شده در نرده شیشه ای اکثرا لمینت و اکسپوز می باشد. شیشه لمینت به صورت دو یا چند لایه بوده و در بین آنها لایه‌های پلیمری قرار می گیرد و با حرارت و فشار به صورت یک پارچه و شفاف در می آیند.

این امر باعث می شود که شیشه هنگام ضربه دیدن و شکستن فرو نریزد و در جای خود فقط ترک بردارد ( مانند شیشه اتومبیل ).

شیشه های سکوریت نسبت به شیشه های معمولی از دوام و مقاومت بالاتری برخوردار هستند و در هنگام شکستن به قطعات کوچک و غیر برنده تبدیل می شوند. در این بین استفاده از شیشه لمینت مقاومت بالاتری نسبت به مدل های دیگر شیشه دارد.

نرده استیل شیشه خور به دلیل استحکام فوق العاده و زیبایی ظاهری بسیار مناسب و شیک ، کاربرد زیادی در ساختمان های پر تردد و لوکس مانند :

ساختمان های اداری و تجاری ، هتل ها ، مجتمع های تجاری و… دارند.

از مزایای نرده های شیشه ای می توان به افزودن ارزش و مزایای ساختمان ، نظافت آسان آن ها ، زیبایی و جلوه ی مدرن ، شفافیت و امکان مشاهده منظره ی پشت نرده شیشه ای اشاره کرد.