نرده شیشه ای ادارات

نرده شیشه ای ادارات  به این دلیل که از شیشه ضخیم سکوریتی ساخته شده اند؛ که به گونه ای طراحی شده اند؛ که در اثر ضربه ترک نخورند، یا خرد نشوند، ایمن هستند. آنها همچنین مانعی برای جلوگیری از افتادن خود، کودکان کوچک و حیوانات خانگی از لبه راه پله یا بالکن شما ایجاد می کنند.

نرده شیشه ای بدون فریم چقدر ایمن است؟

بست ها بدون توجه به چوب یا بتنی به طور ایمن به ساختمان متصل می شوند؛ و اتصال بسیار قوی تر و ایمن تری را ایجاد می کنند. در نهایت خود شیشه از نوع شیشه ای سکوریت سکوریت شده است، که حدود چهار برابر قوی تر از شیشه معمولی است و به قطعات تیز تبدیل نمی شود.

 

نرده شیشه ای ادارات

نرده شیشه ای ادارات  چقدر محکم است؟

به عنوان یک قانون کلی که باید رعایت شود، نرده‌ شیشه‌ای ادارات باید ۰٫۷۴ kn/m را برای هر متر از نرده تحمل کنند. ضخامت پرکننده های شیشه سکوریت یا لمینت نیز باید حداقل ۱۰ میلی متر باشد.

 

چه شیشه ای در نرده شیشه ای ادارات استفاده می شود؟

یک نرده شیشه‌ای معمولی از شیشه‌های سخت شده با حداقل ضخامت ۱۰ میلی‌متر ساخته می‌شود و اطمینان حاصل می‌کند؛ که به اندازه کافی بادوام و قوی است؛ تا یک سیستم ایمنی مؤثر را ارائه دهد. به عنوان یک قاعده کلی، هر متر مربع شیشه به چهار گیره شیشه ای نیاز دارد تا پانل ها را به طور ایمن به ستون ها ثابت کنند.

 

کدام شیشه برای نرده بهتر است؟

اگر صفحه‌های شیشه‌ای بدون قاب را ترجیح می‌دهید، بهتر است شیشه‌های چند لایه تجویز شوند. به طور کلی، pvb برای نرده‌های پله‌های شیشه‌ای داخلی مناسب‌تر است، زیرا احتمال پوسیدگی آن سریع‌تر از eva است، که برای نرده‌های فضای باز ترجیح داده می‌شود. همچنین eva لمینیت شفاف تری نسبت به pvb می دهد.

 

شیشه بالکن چه ضخامتی باید داشته باشد؟

 

 

نرده شیشه ای ادارت

 

در جایی که بیشتر بالکن‌ها یا سیستم‌های نرده می‌توانند از شیشه‌های ۱۰ میلی‌متری مقاوم (نرم‌شده) استفاده کنند، نرده‌های شیشه‌ای ساختاری به صفحه شیشه‌ای بسیار قوی‌تری نیاز دارند. حداقل ضخامت پانل شیشه ای سخت شده ۱۵ میلی متری باید برای سیستم های سازه ای با نرده دستی حتی برای املاک مسکونی (مسکن های تک خانواده) استفاده شود.

 

نرده شیشه هی بدون فریم چقدر استحکام دارد؟

برای نرده های شیشه ای خارجی در املاک خانگی، بار مورد نیاز اعلام شده توسط مقررات ساختمانی ۰٫۷۴ kn/m است. به عبارت دیگر، هر متر طول یک نرده باید بتواند وزن کامل یک فرد با وزن ۷۵ کیلوگرم را به طور همزمان تحمل کند.

 

آیا نرده شیشه ای ادارات ایده خوبی است؟

تا حد زیادی، شیشه در حال حاضر محبوب‌ترین انتخاب برای نرده‌های مدرن است. نرده شیشه ای ادارات  تاثیر بصری خیره کننده ای دارد. فضاها را بزرگتر می کند؛ و جریان نور را تسهیل می کند. لوکس و ارزش به اداره می افزاید و زمانی که به درستی طراحی و نصب شود، فوق العاده ایمن و کاربردی است.

نرده شیشه ای ادارات

آیا تمیز نگه داشتن نرده شیشه سخت است؟

آیا نرده های شیشه ای به راحتی تمیز می شوند؟ … چه در حال نصب نرده شیشه ای در داخل اداره خود باشید و چه از بیرون، آنها سخت سایش دارند و به راحتی تمیز می شوند، و آنها را به گزینه ای عالی برای همه نوع ادارات تبدیل می کند که هزینه نگهداری پایینی دارند.

 

ضخامت نرده شیشه ای باید چقدر باید باشد؟

 

نرده شیشه ای ادارات

 

طبق ibc، هر پانل شیشه ای که در سیستم نرده استفاده می شود؛ باید حداقل ضخامت شش میلی متر (یا ¼ اینچ) داشته باشد. این کد همچنین توصیه می کند که هر سیستم نرده شیشه ای باید بتواند در برابر بار مورد نیاز مقاومت کند.

 

آیا می توانید به نرده شیشه ای تکیه کنید؟

اگر نرده شیشه ای شما بیرونی است، احتمالاً باید آن را بیشتر از زمانی که داخل آن بود تمیز کنید. هرگز روی نرده های شیشه ای خود خم نشوید تا به مکان های سخت دسترسی پیدا کنید.

نرده باید چه ارتفاعی داشته باشد؟

در اغلب موارد مشتریان ما ترجیح می‌دهند؛ که نرده ۱۰۰۰ تا ۱۱۰۰ میلی‌متر در فرودهای داخلی و اطراف حفره‌های داخلی باشد. ارتفاع نرده‌های دیواری در قسمت بالابر پله‌ها باید بین ۹۰۰ میلی‌متر تا ۱۰۰۰ میلی‌متر باشد که از خط زمین راه پله تا بالای نرده اندازه‌گیری می‌شود.

 

نرده شیشه ای بدون فریم چیست؟

همانطور که از نامش پیداست، نرده شیشه‌ای بدون قاب از هر نوع قاب ساختاری چشم پوشی می‌کند. پانل های شیشه ای در این سبک معمولاً با استفاده از سیستم اسپیگوت به زیرلایه متصل می شوند، اما از مواد دیگری مانند ایستاده و کانال نیز استفاده می شود.

 

آیا شیشه بالکن نیاز به لیمنت دارد؟

وقتی از شیشه در بالکن ها، نرده ها، بالکن های ژولیت و غیره استفاده می شود، الزامی برای استفاده از شیشه ایمن وجود دارد، این شیشه می تواند سفت، چند لایه یا سفت و لمینت شود. … این باعث می شود شیشه در برابر ضربه چهار برابر بیشتر از شیشه فلوت معمولی مقاوم شود.

 

سخن آخر

پله‌های شیشه‌ای اگر با پانل‌های شیشه‌ای ایمنی تولید شوند سالم و سالم هستند و با مقررات و استانداردهای فعلی ساختمان مطابقت دارند. شیشه سکوریت یک شیشه لمینت سخت شده است که بسیار قوی تر و ایمن تر از شیشه معمولی است.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment