پارتیشن شیشه ای در ادارات

پارتیشن شیشه ای در ادارات  یکی از سازه های رایج در طراحی دکوراسیون ساختمان های اداری و تجاری می باشد؛ لذا بهترین محصول برای ایجاد حریم در سازه های ساختمانی است. این محصول زیبا، زمانی از نظر جلوه بی نظیر و کار آمد می باشد؛ که در طراحی محصول، طبق اصول و قواعد فنگ شویی انجام گیرد، وگرنه نه تنها فضای ساختمان را اشغال می کند بلکه سبب شده از زیبایی محیط نیز کاسته شود.
ساختمان های اداری و تجاری بسیار شلوغ و پر رفت و آمد هستند. بنابراین با نصب غلط پارتیشن شیشه ای ، نه تنها آرامش و نظم محیط را بهم می ریزید؛ بلکه از کیفیت خدمات مجموعه نیز کاسته می شود.
در مقاله پیش رو، به صورت مفصل در رابطه با معایب بهره برداری غلط از پارتیشن شیشه ای در ادارات  و ساختمان های اداری توضیح داده شده است؛ اگر به دنبال اطلاعات موثقی در این زمینه هستید، با ما همراه شوید.

 

پارتیشن شیشه ای ادارات

 

پارتیشن شیشه ای در ادارات چیست؟

امروزه طراحی دکوراسیون ساختمان های اداری و تجاری از اهمیت بالایی برخوردار است؛ لذا یکی از راه های جذب مشتریان بیشتر، دکوراسیون زیبا می باشد. برای داشتن یک دکوراسیون زیبا بایستی از ابزار آلات مختلفی بهره گرفت. برترین ابزاری که در طراحی دکوراسیون ساختمان های تجاری و اداری به فرد کمک می کند؛ پارتیشن شیشه ای است.
پارتیشن شیشه ای از بروز ترین فناوری های صنعت ساختمان سازی است. این محصول کارآمد، از نظر مشخصات فنی و کیفی در بهترین رده قرار گرفته است. به همین خاطر از پر فروش ترین محصولات ساختمانی به حساب می آید.
پارتیشن شیشه ای مقاومتی باور نکردنی نسبت به اشیاء تیز و وزن های سنگین دارد. به همین خاطر بهترین تجهیز برای طراحی دکوراسیون اداره ها می باشد؛ چرا که به راحتی در برابر عوامل خورنده تسلیم نمی شود.
هر یک از پارتیشن های شیشه ای با هر سایز و اندازه ای بسیار زیبا و کارآمد هستند؛ لذا از هر گونه تجملی مبرا می باشند. به همین خاطر با اکثر سبک های طراحی دکوراسیون هماهنگ هستند.
پارتیشن شیشه ای که در اداره ها استفاده می شود؛ اغلب از جنس شیشه های شفاف هستند. به همین خاطر برای طراحی اتاق مدیریت بسیار مناسب می باشند؛ چرا که مدیر عامل می تواند بدون خارج شدن از اتاقش بر عملکرد کارمندانش نظارت داشته باشد.

 

 

انواع پارتیشن شیشه ای در ادارات

پارتیشن شیشه ای ثابت:

پارتیشن شیشه ای ثابت، دارای محدودیت است؛ لذا به وسیله پیچ و مهره بر زمین و سقف محکم می شوند. این گونه از پارتیشن ها به دلیل این که به زمین پیچ و مهره می شوند؛ بایستی به موقعیت مکانی آن در حین نصب اهمیت داد، لذا پس از نصب این گونه از پارتیشن ها، تغییر موقعیت مکانی آن سخت و مشکل می شود.

 

پارتیشن شیشه ای متحرک:

پارتیشن شیشه ای متحرک بسیار محبوب و فوق العاده است؛ لذا از قابلیت های فراوانی برخوردار می باشد. پارتیشن شیشه ای متحرک در بازار، فروش بالایی را به خود اختصاص داده است؛ لذا علاوه بر متحرک بودن، بسیار مستحکم و مقاوم نیز هستند.
تمامی انواع پارتیشن های شیشه ای، را می توانید در تنوع سایز، مدل، طرح، برند و مکانیسم خریداری کرد. بنابراین بازار فروش این محصول از رونق بسیاری بهره مند می باشد؛ لذا تمامی افراد را در هر قشری به زیبایی و مکانیسم خود جلب می کند.

 

پارتیشن شیشه ای

 

معایب بهره برداری از غلط از پارتیشن شیشه ای در ادارات

تمامی امور هر چند که ساده باشند؛ دارای قواعد و اصولی هستند. بنابراین باید قبل از نصب هر سازه ساختمانی قواعد و اصول متخص به آن را بیاموزید، تا در حین نصب با مشکلی رو به رو نشوید.
به طور مثال اگر بدون در نظر داشتن متراژ ساختمان به خرید پارتیشن بپردازید؛ مطمئن باشید، علاوه بر این که هزینه تان سوخت می شود؛ مکان ساختمان نیز شلوغ و زننده به نظر می رسد، چرا که هیچ راهی برای رفت و آمد فرد در ساختمان وجود ندارد.
ساختمان های اداری محیطی شلوغ و پر رفت و آمد است. بنابراین با بهره گیری از پارتیشن های بزرگ، تمامی فضا را به پارتیشن اختصاص می دهید. در نتیجه فضایی برای تردد اشخاص باقی نمی ماند. این نوع از طراحی ها نه تنها شلوغ و بهم ریخته است؛ بلکه بسیار گرفته نیز می باشد.
اسراف منابع نیز دیگر عیب استفاده غلط از پارتیشن شیشه ای در ادارات و ساختمان های اداری می باشد. بنابراین حتما در هنگام خرید به مساحت ساختمان خود اهمیت دهید؛ تا مجبور به تعویض یا خرید دوباره محصول نشوید.
همچنین بهره گیری از پارتیشن های خانگی نیز در طراحی دکوراسیون ساختمان های اداری، غلط است. هیچ گاه از پارتیشن خانگی در محیط های اداری استفاده نکنید، لذا با طراحی دکوراسیون فضا در تناسخ می باشد.

 

همچنین شما می توانید قیمت نرده شیشه ای اسا از طریق این صفحه مشاهده کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment