یکی از بروز ترین و زیبا ترین محصولات کمپانی آسا، پارتیشن شیشه ای است. انواع پارتیشن های شیشه ای آسا، از نظر عملکرد و زیبایی ممتاز هستند؛ چرا که این کمپانی در تولید هر یک از محصولات خود از برترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کند.
علاوه بر تکنولوژی بروز از متریال های مرغوب نیز ساخته شده است. به همین خاطر به راحتی در برابر عوامل خورنده، تسلیم نمی شود. کمپانی آسا انواع پارتیشن های شیشه ای را در رنگ، ابعاد، سایز، طرح و مدل های مختلفی تولید کرده است؛ تا اغلب افراد با هر سلیقه ای را به خود جلب کند.
در ادامه مقاله، به صورت مفصل انواع پارتیشن شیشه ای آسا را از نظر عملکرد و مشخصات کیفی بررسی کرده ایم. اگر از خرید این محصول مطمئن نیستید؛ این مقاله را از دست ندهید.

 

انواع پارتیشن شیشه ای اسا

 

انواع پارتیشن شیشه ای آسا

صنعت ساختمان سازی بسیار وسیع و گسترده می باشد؛ لذا تمامی شرکت هایی که در عرصه تولید ابزار آلات ساختمانی فعال هستند، زیر مجموعه این صنعت می باشند. در زمینه تولید تجهیزات ساختمانی با این که بیش از صد ها کمپانی فعالیت می کنند؛ اما تعداد محدودی از شرکت ها، محصولات خود را طبق استاندارد های جهانی تولید می کنند.
یکی از کمپانی های معتبری که در عرصه تولید محصولات شیشه ای، سابقه درخشانی به دست آورده است؛ کمپانی آسا می باشد. تمامی محصولات این شرکت طبق بروز ترین استاندارد های جهانی تولید شده است‌. به همین خاطر از رقبای خود در بازار های داخلی و خارجی پیشی گرفته است‌.
از برترین محصولات تولیدی این کمپانی که در بازار نظر مشتریان بسیاری را به خود جلب کرده است؛ پارتیشن شیشه ای می باشد. پارتیشن شیشه ای به جدا کننده هایی گفته می شود، که فضای ساختمان را طبق اصول فنگ شویی به قسمت های مختلفی تقسیم بندی می کند.
پارتیشن شیشه ای آسا در مدل های ثابت و متحرک تولید می شوند. هر دو نوع این محصول بسیار باکیفیت و مرغوب هستند. بنابراین خرید هر کدام به نفع مشتری است؛ لذا باعث شده علاوه بر افزایش زیبایی طراحی دکوراسیون، جلوه ساختمان بی نظیر و آرامش بخش شود.
این محصول پرطرفدار، به خاطر عملکرد بالا حتی در بازار های خارجی نیز از محبوبیت بالایی بهره مند است. به همین خاطر یکی از برترین محصولات صادراتی کشور محسوب می شود.

 

انواع پارتیشن شیشه ای آسا

 

عملکرد پارتیشن شیشه ای آسا

پارتیشن شیشه ای آسا، از عملکرد فوق العاده ای بهره مند است؛ لذا به صورت پیوسته مورد بررسی شاخصه های کیفی و کمی قرار می گیرد. به همین خاطر کوچک ترین اشتباهی، در روند تولید محصول اتفاق نمی افتد.
مهندسانی که در شرکت آسا فعالیت می کنند؛ برای ساخت هر یک از پارتیشن های شیشه ای از جداول استاندارد بروز بهره می گیرند، تا محصولاتش متناسب با تکنولوژی روز دنیا باشد.
قبل از توزیع  انواع پارتیشن شیشه ای آسا به بازار، انواع این محصول را از نظر شاخصه های همچون صدا، گرما، رطوبت، وزن و… مورد بررسی قرار می گیرد؛ تا کیفیت محصول عالی و فوق العاده باشد.
از آن جایی که انواع پارتیشن شیشه ای آسا ۸۰ درصد در برابر صدا و گرما عایق هستند؛ فروش بالایی را در بازار به خود اختصاص داده اند؛ چرا که این قابلیت، یکی از دلایل اصلی مشتریان برای خرید پارتیشن شیشه ای می باشد.
در ساخت برخی از پارتیشن های شیشه ای آسا حتی از فناوری نانو نیز بهره برداری شده است. به همین خاطر از خاصیت خود پاک کنی نیز برخوردار می باشد. بنابراین سطوح آن در اثر گرد و غبار یا چربی به هیچ وجه زشت و زننده به نظر نمی رسد.

 

 

مزایای پارتیشن شیشه ای آسا

 

• قیمت مناسب و مقرون به صرفه
• مقاوم در برابر آلودگی های جوی همچون ریز گرد، گرما و رطوبت
• نارسایی جریان برق
• شفاف و زیبا
• همخوانی با اکثر طراحی های دکوراسیون
• متنوع از نظر رنگ، مدل، طرح
• قابل حمل
• مقاوم در برابر ضربات سخت و فشرده
• و…

 

سخن آخر

یکی از برترین برند های معروف پارتیشن شیشه ای آسا است. کمپانی آسا، رضایت مشتریان را الویت اصلی خود قرار داده است. به همین خاطر محصولات تولیدی اش از نظر خلوص و کیفیت در رده بالایی قرار دارند‌.
انواع پارتیشن شیشه ای آسا، از نظر مشخصات کیفی در بالاترین درجه قرار دارد. به همین دلیل مطمئن باشید؛ نه تنها از خرید این محصول پشیمان نمی شوید، بلکه خرید انواع پارتیشن شیشه ای را به دیگران نیز پیشنهاد می کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment