جدیدترین طراحی نرده شیشه ای بالکن چیست؟

جدیدترین طراحی نرده شیشه ای بالکن چگونه است؟ نرده‌های شیشه‌ای و پانل‌های شیشه‌ای اغلب در پروژه‌های معماری مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرند، جایی که دید بدون مانع مهم است. از نرده تمام شیشه ای بدون ریل بالایی می توان برای به حداکثر رساندن کار استفاده کرد. با این حال، مسائل مربوط به تمیز کردن، امنیت، و حفاظت از حیات وحش وجود دارد.

 

جدید ترین طراحی نرده شیشه ای

 

جدیدترین طراحی نرده  شیشه ای بالکن حداکثر شفافیت را تضمین می کنند. پروفیل های سیستمی که ساختار پشتیبان برای قرار دادن شیشه های شیشه ای را تشکیل می دهند را می توان از فولاد، فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم (پوشش پودری یا آنودایز شده) طراحی کرد. در بالا، نرده های شیشه ای معمولاً با نرده های ساخته شده از لوله های گرد فولادی ضد زنگ یا چوب حاشیه می شوند. برای افزایش خاصیت نازک و محتاطانه نرده، نرده‌ها را می‌توان با بخش‌های U-channel فیلیگرین نیز محقق کرد. بنابراین ساخت و ساز را می توان به ضروریات آن تقلیل داد.

جدیدترین طراحی نرده شیشه ای  

سازه های نرده شیشه ای

 

در سال های اولیه ساخت نرده های شیشه ای با ستون های فولادی یا فولادی ضد زنگ که سیستم نرده واقعی را تشکیل می دادند، مشخص می شد. برای پر کردن نرده، شیشه‌ها بین پایه‌ها توسط نگهدارنده‌های نقطه قرار می‌گرفتند. نرده شیشه ای که مانع از افتادن می شود در امتداد لبه دال یا پله ها نصب شده بود.

جدیدترین مدل طراحی نرده شیشه ای

با این حال در طراحی جدیدترین نرده شیشه ای پیشرفته دیگر به این پایه های فولادی ضد زنگ وابسته نیستند. شیشه های شیشه ای را می توان مستقیماً با استفاده از یک روش توسعه یافته به صورت خطی در پروفیل کف قرار داده و ثابت کرد. خود پروفیل های پایه را می توان در کفپوش قرار داد و این تصور را القا می کند که شیشه های شیشه آزادانه از کف بیرون می آیند.

طریقه ساخت ریل نرده

با این نوع ساخت و ساز که متعلق به رده b از دین آلمانی ۱۸۰۰۸ است، بار ریل نرده باید به صورت ایستا از شیشه ها منتقل شود. نوع شیشه مورد استفاده بستگی به محاسبه استاتیک دارد (شیشه ایمنی تک جداره، شیشه ایمنی چند لایه). این همچنین در مورد ضخامت شیشه که بر اساس محاسبات مربوط به بار ریل است، صدق می کند.

 

انواع نرده شیشه ای و جدیدترین طراحی نرده شیشه ای

چه از فضای جدید خود برای سرگرمی، استراحت در فضای باز یا صرفاً برای تماشای منظره در یک عصر طولانی تابستانی استفاده کنید، سادگی طرح های ما همه چیز را کمی خاص تر می کند.

نرده های شیشه ای بدون قاب 

نرده‌های شیشه‌ای بدون قاب (که گاهی اوقات به عنوان “شیشه ساختاری” نیز نامیده می‌شود) در فضای باز نهایی هستند. بدون هیچ چیز برای قطع کردن منظره. استحکام آنها ناشی از استفاده از شیشه های ضخیم تر، سخت تر و چند لایه است. آنها نیازی به تکیه گاه های عمودی ندارند و می توان آنها را یا در کانالی که روی سطح زمین ثابت است نصب کرد یا در زیر سطح کف فرو رفتگی کرد تا هیچ یک از سخت افزارهای پشتیبانی قابل مشاهده نباشد.

جدیدترین طراحی نرده شیشه ای

نرده شیشه ای بالکن 

در جدیدترین طراحی نرده شیشه ای شکی نیست که به هر خانه یا ملک تجاری زیبایی می بخشد. نرده شیشه ای، نرده شیشه ای یا نرده بالکن شیشه ای یک ویژگی شیک است که تقریباً در هر زمینه تزئینی یا معماری به خوبی کار می کند. آنها زیبایی خود را با مناظر با موانع کمتر و ویژگی های عملی بادشکن، دوام و تمیز کردن و نگهداری آسان ترکیب می کنند.

اما تکنولوژی در جهت جدیدترین طراحی نرده شیشه ای و انعطاف پذیری بیشتر در انتخاب حرکت کرده است.

 

نرده شیشه ای بدون نیاز به تعمیر و نگهداری

نرده شیشه ای ما سخت، انعطاف پذیر و عملاً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری است. حتی تمیز نگه داشتن آن آسان است، به خصوص اگر گزینه ای از پوشش های خود تمیز شونده ما را انتخاب کنید.

 

نرده های آلومینیومی آنودایز

آندایزاسیون رویال کروم فرآیندی است که ما در سیستم‌های بالکن برای ایجاد یک روکش آنودایز شده خاص استفاده می‌کنیم که تمام ویژگی‌های آلومینیوم آنودایز شده را دارد و در عین حال ظاهری شبیه فولاد ضد زنگ صیقلی دارد.

هنگامی که یک پروفیل نرده در فرآیند ساخت نرده ها و نرده ها استفاده می شود، نیاز به بریدگی، برش، ضربه زدن و سوراخ کردن دارد. این فرآیندها البته به لایه محافظ آندایز شده نفوذ می کنند. زیبایی استفاده از پروفیل های آلومینیومی برای نرده ها در ویژگی های طبیعی مواد نهفته است.

 

نرده های شیشه ای ساختاری 

در ساختار جدیدترین طراحی نرده شیشه ای فقط به عنوان یک پانل پرکننده استفاده نمی شود، بلکه به عنوان ساختار واقعی نرده نیز استفاده می شود، اغلب به عنوان نرده شیشه ای ساختاری نامیده می شود. گاهی اوقات به آن نرده شیشه ای بدون قاب یا نرده شیشه ای کنسولی نیز می گویند.
ایده اصلی در تمام انواع نرده های شیشه ای ساختاری ساده و یکسان است و بر اساس دو اصل مهندسی است. پایه محکمی که می تواند پانل شیشه ای را با صفحات شیشه ای ضخیم و مستحکم محکم کند که می تواند در برابر ممان های خمشی و بارهای وارد شده به آن مقاومت کند.

نرده های شیشه ای هیبریدی

در نوعی از جدیدترین طراحی نرده های شیشه ای هیبریدی ما از دو نرده مختلف استفاده می کنند. مدار دارای مقطع دایره ای است، در حالی که aero شکل بال دارد. هر دو سبک نرده از آلومینیوم آنودایز ساخته شده اند که در برابر زنگ زدگی حتی در آب و هوای سخت مصون است.

سخن نهایی

با ایجاد پیشرفت‌های فنی در طراحی ساختار نرده شیشه‌ای، ما توانسته‌ایم استحکام پروفیل‌های نرده‌ای با مهندسی دقیق، شیشه سبک‌تر و پایه نگهدارنده قوی را با هم ترکیب کنیم. نتیجه، نرده های شیشه ای سبک و قوی است که به تکیه گاه های عمودی بسیار کمی و در برخی موارد نیازی ندارد. با این کار دید شما بر روی نرده های شیشه ای شما بدون وقفه باقی می ماند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment