جنس شیشه های پارتیشن شیشه ای چیست؟ و نسبت به چه ضربه های مقاوم است؟-وب سایت آسا استیل

به دلیل اینکه اشخاص یک شرکت یا یک سازمان زمان زیادی را در محل کار خود میگذرانند. از اینرو یک محیط نامناسب میتواند در میزان بهره وری اشخاص و در نتیجه در عملکرد آنها تأثیر بگذارد. از اینرو برخورداری از یک فضای کاری مناسب میتواند بر میزان رضایتمندی افراد تأثیر بگذارد. علاوه بر این به جزء ادارات و شرکت ها از پارتیشن های شیشه ای در دکوراسیون منزل و فضایی داخلی میتوان استفاده نمود. در ادامه ما تمایل داریم در این مقاله در رابطه با جنس شیشه های پارتیشن شیشه ای چیست؟ و نسبت به چه ضربه های مقاوم است؟ گفتگو نماییم.

 

 

تقسیم بندی جنس شیشه های پارتیشن شیشه ای از لحاظ عایق بندی

پارتیشن های شیشه ای از لحاظ عایق به دو دسته تک جداره و همچنین دوجداره تقسیم میشوند. به این صورت در پارتیشن های تک جداره برای فریم کار یه همان اسکلت از پروفیل آلومنیوم استفاده میشود. اسکلت با توجه به نیاز و همچنین درخواست مشتری در  عرض های متفاوتی تولید میشوند. پس از قرار گیری فریم ها در محل خود از یک لایه شیشه سکوریت تحت عنوان فضای میان فریم استفاده میگردد. پارتیشن شیشه ای تک جداره میتوانند بدون قاب طراحی شوند. در پارتیشن های دو جداره همانند پارتیشن تک جدار به عنوان اسکلت کار از آلومنیوم استفاده میشود. ولیکن با این تفاوت که از شیشه دوجداره در این پارتیشن استفاده میشود. این نوع از پارتیشن ها میتوانند تا هفتاد درصد از ورود صدا به درون اتاق و البته خروج آن جلوگیری نماید. به بیان دیگر عایق صدا میباشد.

 

پارتیشن شیشه ای

 

جنس شیشه های پارتیشن شیشه ای

  • جنس شیشه های پارتیشن شیشه ای بکار گرفته میشود از طرح ها و انواع متعددی برخوردار میباشند. یکی از انواع را میتوان به شیشه های ساده اشاره نمود که از جنس سکوریت نشکن میباشد. شیشه های سکوریت به دلیل اینکه تحت دمای بالا قرار میگیرند سپس به وسیله فشار هوای زیاد خنک میگردند. از اینرو در زمان شکستن به صورت قطعات بسیار ریز درمیایند. از اینرو به نسبت شیشه های معمولی با دوام تر میباشند. همچنین این نکته را بابیستی برای شما خاطر نشان کنیم. قبل از فرآیند تولید از جای دستگیره و قفل اطمینان حاصل کنید. چرا که پس از تولید شما نمیتوانید بر روی شیشه سوراخ ایجاد نمایید. این نوع از شیشه ها در حالت ساده مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع ازجنس شیشه های پارتیشن شیشه ای برای اشاخص مناسب میباشد. که تمایل دارند در اتاق خود از شیشه های ساده استفاده نمایند. از اینرو این شیشه ها را برای پارتیشن های خود استفاده میکنند. علاوه بر این شما میتوانید پارتیشن شیشه ای را در رنگ های مورد نظر از قبیل قرمز، دودی، برنز و ….. سفارش دهید. این نوع از پارتیشن های شیشه ای بیشتر در کافی شاپ و رستوان ها مورد استفاده قرار میگیرد.

جنس پارتیشن های شیشه ای-وب سایت آسا استیل

 

  • نوعی دیگر از جنس شیشه های پارتیشن شیشه ای نوع طرح دار آن میباشد. به بیان دیگر بر روی این نوع از شیشه ها میتوان از طرح ها استفاده نمود. در حقیقت این نوع پارتیشن های شیشه ای؛ شیشه های سند بلاست میباشد. بر روی این شیشه ها میتوان از طرح های متنوع و گوناگونی استفاده نمود. این نوع از شیشه ها به علت برخورداری از زیبای میتواند به محیط شما جلوه خاصی ببخشد. شما قادر خواهید بود از میان طرح های گوناگون طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید.  علاوه بر این شما میتوانید از طرح های رنگی برای قسمتی یا تمام شیشه ها استفاده نمایید. همچنین شما میتوانید طرح برند خود را بر روی این پارتیشن ها اجرا نمایید. نوع دیگر جنس شیشه پارتیش شیشه ای لمنیت میباشد. همچنین شما می توانید برای اطلاع از قیمت نرده شیشه ای آسا به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

کلام پایانی

بکارگیری پارتیشن های شیشه ای امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد به نحوی که میتوان از این پارتیشن های شیشه در مکان های مختلف استفاده نمود. در حقیقت همه ای ما میدانیم که پارتیشن های شیشه ای امروزه به جای بسیاری از دیوار های گجی و آجری یا اینکه چوبی مورد استفاده قرار میگیرد. چرا که فضای بسیار زیبایی را به مکان های مورد استفاده شما میدهد. بسیاری از اشخاص بر این عقیده هستند که استفاده از پارتیشن های شیشه ای فقط مختص محیط های اداری میباشد. ولیکن این باور اشتباه میباشد و شما بایستی بدانید که میتوان از پارتیشن های شیشه در بسیاری از مکان های خانگی استفاده نمود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment