عوامل تاثیرگذار بر قیمت نرده شیشه ای

نرده های شیشه ای می توانند ظاهری زیبا و مدرن به ملک شما ببخشند، چه روی عرشه شما باشد و چه بالکن شما. آنها به طور فزاینده ای به یک انتخاب محبوب برای کسانی تبدیل شده اند که می خواهند طراحی سفارشی تری برای ساخت خود داشته باشند. اما آیا قیمت نرده شیشه ای گزینه ای مقرون به صرفه هستند؟ ما مزایای نرده های شیشه ای و هزینه های احتمالی آنها را تجزیه می کنیم.

 

مزایای نرده شیشه ای

  • ایمنی

وقتی صحبت از شیشه به میان می‌آید، ایمنی و امنیت ممکن است اولین توصیف‌کننده‌ای نباشند که به ذهن شما خطور می‌کند. با این حال، الزامات نصب که با نرده های شیشه ای مرتبط است، تمرکز زیادی بر ایمنی دارد.

  • دوام

نرده های شیشه ای مطابق با استانداردهای ایمنی  طراحی شده اند که حداقل ضخامت شیشه را تضمین می  کند. این امر به ویژه زمانی که این شیشه ها برای استفاده در فضای باز در نظر گرفته شده اند بسیار مهم است. مانند شیشه جلو اتومبیل، نرده های شیشه ای می توانند در برابر شرایط آب و هوایی ، از تگرگ گرفته تا باد و همه چیز در این بین مقاومت کنند.

  • شفافیت متفاوت

اگر حفظ حریم خصوصی یک نگرانی است، می توانید نرده شیشه ای  خود را سفارشی کنید. شیشه ها می توانند مبهم، شفاف یا رنگی باشند، بنابراین درجات مختلفی از حریم خصوصی را فراهم می کنند. سبکی که انتخاب می‌کنید می‌تواند بر زیبایی کلی ساختمان شما نیز تأثیر بگذارد.

مزایای نرده های شیشه ای

مهمترین  عوامل تاثیرگذار بر قیمت نرده شیشه ای

نوع شیشه و چیدمان

بهترین موضوع در مورد نرده های شیشه ای این است که آنها طراحی قابل تنظیمی دارند و به شما این امکان را می دهند که یک چشم انداز مدرن برای خانه خود ایجاد کنید. شما می توانید شیشه را با تغییر شکل، نوع و چیدمان آن سفارشی کنید تا نیازهای زیبایی شناختی و بودجه شما را برآورده کند. در اینجا نحوه تاثیر نوع شیشه و چیدمان بر قیمت ها آمده است:

  • هزینه منطقه

قیمت نرده شیشه ای می تواند به تعداد مناطقی که با سیستم نرده پوشش می دهید بستگی داشته باشد. به عنوان مثال، اگر نرده های عرشه شیشه ای بدون فریم را انتخاب کنید، هر چه ارتفاع و مشخصات ابعادی بیشتر باشد، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

  • چیدمان های نامنظم

اگر یک عرشه با شکل نامنظم یا یک راه پله منحنی دارید، فرآیند نصب ممکن است به گیره ها و تنظیمات اضافی نیاز داشته باشد. از این رو، این می تواند بر قیمت ها تأثیر بگذارد.

  • نوع قاب

قیمت نرده شیشه ای متفاوت است. این معمولاً به سطح شفافیت و ضخامت مورد نظر شما بستگی دارد. اگر خواهان حفظ حریم خصوصی و استحکام هستید، بهتر است پنل‌های شیشه‌ای مات را انتخاب کنید. از طرفی می توانید نرده های شیشه ای بدون فریم را برای شفافیت و پیچیدگی کامل انتخاب کنید.

·        از بین بردن نرده های عرشه قدیمی یا بالکن

اگر به فکر بازسازی سیستم های نرده خانه خود هستید، باید بسته به مواد، نرده های قدیمی خود را بردارید و دور بیندازید. برای نرده های حجیم و سنگین می توانید پیمانکارانی را برای مراقبت از آنها استخدام کنید. آنها این کار را به طور پایدار و مقرون به صرفه انجام خواهند داد تا اطمینان حاصل شود که پروژه جدید بلافاصله شروع می شود.

·                    هزینه نصب

داشتن مجوز برای اطمینان از اینکه نصب نرده طبق قوانین ساختمانی هر کشور انجام می شود بسیار مهم است. اندازه و منطقه زندگی شما هزینه مجوز را تعیین می کند. علاوه بر این، برای اطمینان از اینکه نرده ها به درستی ایمن شده اند، باید هزینه های نصب و راه اندازی را نیز در نظر بگیرید.

 

مهمترین عواملی که بر هزینه نرده های شیشه ای  تأثیر می گذارد!

سخن پایانی

قیمت نرده شیشه ای به کار طراحی و متریالی که انتخاب می کنید بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر نرده های عرشه شیشه ای می خواهید، هزینه نهایی به مواد عرشه ای که انتخاب می کنید و اینکه چه طرحی را انتخاب کرده اید بستگی دارد. بسیاری از صاحبان خانه برای ایجاد ظاهری معاصر، ستون های آلومینیومی، پانل های شیشه ای مات و لوازم جانبی بیشتری را اضافه می کنند. با کار با یک تیم اختصاصی، می توانید چیدمان و موادی را که مناسب فضای باز شماست تعیین کنید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment