نصب سیستم نرده شیشه ای

نصب سیستم نرده شیشه ای از جمله مواردی است، که توانسته توجه بسیاری از مخاطبین را به خود جلب کند. افرادی که دنبال رو دکوراسیون داخلی با سبک مدرن هستند، به سراغ  نرده شیشه ای رفته و آن را خریداری می کنند. اما این نکته حائز اهمیت است، که نرده شیشه ای تنها جنبه ی زیبایی نداشته و سرشار از مزیت و نکات مثبت است.

محبوبیت سیستم نرده شیشه ای

نرده شیشه ای توانسته است، تمام نیاز های بشر در رابطه با خرید نرده و نصب آن را تامین کند.  در دنیای که با حجم عظیمی از محصولات فیک و تقلبی رو به رو هستیم و اعتماد به یک محصول کار سختی است، نرده شیشه ای توانسته است، تمام نگرانی ها را دور کند و خود را به عنوان یک محصول با کیفیت و درجه یک معرفی کند.

 نصب سیستم نرده شیشه ای
نرده شیشه ای

فواید ناشی از نصب نرده شیشه ای

مزایای نصب نرده شیشه ای بسیار زیاد است، در این مقاله تنهاد تعداد محدودی از آن  ها را بیان و تشریح می کنیم.

  • اولین نکته در رابطه با نصب سیستم نرده شیشه ای، راحتی نصب آن می باشد. با استفاده از چندین پرچ و دریل پایه ها بر روی سطح پله و یا کف زمین به راحتی نصب می شوند، و سپس نرده ها بر روی آن ها سوار خواهند شد.
  • بر خلاف کیفیت بسیار بالایی که نرده شیشه ای دارد، وزن آن ها سبک می باشد. پایه ای زیرین به راحتی می توانند وزن شیشه ها را تحمل کنند.
  • ابزاری که هنگام نصب سیستم نرده شیشه ای از آن ها استفاده می شود، به حدی دقیق و کاربردی هستند، که در زمان حوادث غیر مرقبه هم چون زلزله، شیشه ها محکم در جای خود قرار گرفته اند و نمی ریزند. سازندگان این نوع نرده امنیت جان افراد را جزو اولویت های خود قرار داده اند.
  • همیشه بر روی محصولات شیشه ای عبارت شکستنی درج شده است.برای این منظور که  هنگام جا به جایی آسیبی به آن ها وارد نشود. بر روی جعبه ی این نرده شیشه ای باید عبارت نشکستنی را بنویسند. چرا که این محصول به شدت مقاوم بوده و آسانی نمی شکنند.

دیگر مزایای نصب سیستم نرده شیشه ای

از دیگر مزایای نصب سیستم نرده شیشه ای می توان به موارد کاربردی و مهم زیر اشاره کرد:

  • شیشه ها کاملا قابل شست و شو می باشند ،و می توان آن ها با استفاده از روش های مختلف تمیز کرد.
  • نرده شیشه ای در زمستان زمانی که پکیج، شوفاژ و یا بخاری دمای فضا را بالا برده اند، هیچ تغییری نمی کند و در برابر گرما پایدار است. در فصل های دیگر نیز که با کاهش دمای محیط به واسطه ی دستگاه های مختلف مواجه هستیم، شیشه های موجود در نرده کاملا مقاومت خود را نشان خواهند داد. پس این نگرانی که ممکن است نرده شیشه ای در اثر تغییرات دما شکسته شود و یا آسیب ببند، کاملا رد خواهد شد.
  • نرده شیشه ای را می توان برای هر گونه پله ای نصب کرد. فرقی نمی کند که پله ها چه مساحتی دارند و یا توسط چه مصالحی هم چون؛ چوب، آجر، سنگ و یا سرامیک ساخته شده باشند. به راحتی پایه های مخصوص نرده شیشه ای بر روی سطوح نصب خواهند شد.

 نصب سیستم نرده شیشه ای

نحوه ی نصب نرده شیشه ای

با وجود این که فرآیند نصب سیستم نرده شیشه ای چندان پیچیده نیست، اما برای نصب آن ها حتما باید از افراد متخصص استفاده کرد. هیچ کس از سپردن کار به بلد آن ضرر نکرده است. به هیچ عنوان به صورت خود سر اقدام به نصب نرده شیشه ای نکنید، مگر آن که دوره های لازم را گذرانده باشید. در چندین مرحله پس از اندازه گیری شیشه ها کنار هم قرار خواهند گرفت. ابتدا پایه ها جای گیری میشوند و سپس هر صفحه از شیشه یکی پس از دیگری در امتداد هم روی پایه ها نصب می شوند. سپس از نوار مخصوص دور تا دور شیشه ها می گذارند.

 نصب سیستم نرده شیشه ای
نرده شیشه ای

کلام پایانی

نرده شیشه ای از جمله کالا هایی است که در این زمان بیشتر نظر مخاطب را به سمت خود کشانده، و برای نصب در قسمت های مختلف منزل و آپارتمان ها از آن استفاده می شود. جنبه ی زیبایی این محصول می تواند بیش از سایر فاکتور ها خود نمایی کند. اما نصب سیستم نرده شیشه ای در اثر مزایای مختلفی به وجود امده که کمترین آن ها، ایجاد امنیت کامل برای افراد مختلف است، و خطر سقوط از روی تراس و پله ها مخصوصا برای بچه ها کاملا برطرف شده است. اگر به دنبال یک نرده ی مناسب و کاربردی و سطح امنیتی بالا هستید، توصیه ی ما به شما خرید نرده شیشه ای می باشد.

 

مطالب مرتبط

پارتیشن شیشه ای

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment