معایب استفاده از نرده های شیشه ای

امروز در ساختمان سازی از شیشه ها بسیار استفاده میگردد برای مثال رایج ترین مکانی که از شیشه ها استفاده میشود پنجره ها میباشد. با توسعه و گسترش تکنولوژی استفاده از شیشه ها در انواع رنگ ها برای نما های بیرونی و فضا های داخلی افزایش یافت. برای مثال شاهد استفاده از شیشه ها در بالکن های شیشه ای، پارتیشن های شیشه ای، درب شیشه ای، پل شیشه و حتی آسانسور شیشه ای بوده ایم. شیشه ها امروزه نقش بسیار پر رنگی در دکوراسیون منزل شما ایفا مینماید. چنانچه که پله ها از داخل سالن منزل شما به طبقه بالا ختم میشود. یا اینکه اگر شما خانه های دوبلکس دارید بدون شک نرده شیشه ای در دکوراسیون خانه دوبلکس زیبای خاصی به منزل شما خواهد داد.

استفاده از نرده های شیشه ای در دکوراسون داخلی

به طور قطع بکارگیری نرده های شیشه ای سبب زیبا و شیک شدن منزل و راه پله های شما خواهد شد. بسیاری از طراحان و معماران بکارگیری شیشه در دکوراسیون منزل را توصیه می نمایند. چرا که در صورت استفاده از  شیشه در دکوراسیون داخلی زیبایی فضای محیط شما را چند برابر خواهد نمود. در گذشته به علت کم بودن دانش و همچنین متریال استفاده در حوزه تولید و مقاوم سازی شیشه ها بسیاری از افراد به علت کم بودن استحکام از شیشه ها استفاده نمی کردند. ولیکن امروزه با گسترش دانش و تکنولوژی و همچنین استفاده از بهترین ماشین آلات لمینت و سکوریت در حوزه استحکام و مقاومت نمودن شیشه ها پیشرفت قابل توجهی شده است. به گونه ای که امروزه توانسته است که باور و ذهنییت اشخاص در رابطه با شیشه را تغییر نماید.

ویژگی های نرده شیشه ای

نرده شیشه ای در دکوراسیون خانه دوبلکس

نرده های فلزی و یا چوبی رطوبت در آنها نفوذ مینماید از اینرو از مقاومت بسیار کمی داشته و به راحتی با یک ضربه میتوانند آسیب ببینند. علاوه بر این تغییر رنگ داده و به طور قطع زیبای خوبی به دکوراسیون منزل شما نخواهد داد. این درحالی است که نرده شیشه ای از زیبای خاصی برخوردار میباشد. به خوبی میتواند نور را از خود عبور دهد به هیچ عنوان تغییر رنگ نمیدهد. از اینرو شما قادر خواهید بود در هر گونه آب و هوای همچون آب و هوای گرمسیری، شرجی، سرد و حتی در دما های متفاوت استفاده نمایید. نرده های شیشه ای به صورت ضد زنگ، ضد آب و ضد خش تولید میشوند. نرده های شیشه ای حتی اگر از ترکیب متریال متعدد ساخته شوند باز از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

و در صورت نصب درست به هیچ عنوان شکل خود را از دست نمیدهد. فقط ممکن است لک بردارد که شما میتوانید با شیشه پاکن ها آن را تمیز نمایید. شیشه های بکار رفته در نرده های شیشه ای از منظر کیفیت مواد استفاده شده درجه یک می باشد. از اینرو میتوانید در پله های خانه های دوبکس خود استفاده نمایید. از دیگر مزیت های نرده شیشه ای میتوان به تمیزی و لطافت آنها اشاره نمود. نرده های شیشه ای در منزل های به عنوان حفاظ پله یا اینکه در بالکن مورد استفاده قرار میگیرند. از اینرو در خانه های دوبلکس بسیار کار آمد میباشد.

انواع نرده های شیشه ای

نرده های شیشه ای با توجه به جنس شیشه استفاده شده، موارد مصرف، دکوراسیون و … در انواع متعددی موجود میباشند. از جمله پر استفاده ترین آنها میتوان به فریم لس، فیکس پوینت، اسپیگوت و اکسپوز اشاره نمود. برای نمونه  نرده شیشه ای بدون فریم یا همان فریم لس در مقایسه با دیگر نرده های شیشه ای اقتصادی و همچنین مقرون به صرفه میباشد. این نوع از نرده شیشه ای به نسبت دیگر نرده های شیشه ای از منظر زیبایی در جایگاه پایین تری قرار میگیرد. شیشه های که در این محصول استفاده میشود از سکوریت میباشد. در شیشه های نرده ای فیکس پوینت تمامی پروفیل ها در داخل زمین تعبیه میشوند.  این نرده های شیشه ای از منظر ایستایی و همچنین میزان مقاومت  دارای جایگاه ویژه ای می باشد.

کلام پایانی

ما در این مطلب تمام سعی خود را نمودیم تا به صورت جامع در رابطه با کاربرد نرده شیشه ای در دکوراسیون خانه دوبلکس گفتگو نماییم. نرده های شیشه ای و پارتیشن شیشه ای امروز توانسته است جایگاه ویژه ای در دکوراسیون داخلی بدست آورد. این محصول علاوه بر مقاومت خوبی که دارد میتواند سبب زیبا تر جلوه دادن خانه های شما یا حتی محیط کارتان شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment