نرده شیشه ای سکوریت و لمینت

همانطور که میدانید امروزه طراحی داخلی چه از نظر خریدار و چه از نظر فروشنده امری مهم تلقی میشود. استفاده از نرده شیشه ای سکوریت و لمینت در طراحی داخلی به زیبایی محیط کمک بسزایی می کند.

در ادامه با هم مدل های مختلف نرده شیشه ای سکوریت و لمینت را بررسی می کنیم.

انواع نرده شیشه ای سکوریت یا لمینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت

این مدل شیشه به صورت دکمه ای به جداره نصب می شود به همین دلیل فضای دید بیشتری به مخاطب می دهد. از همین رو مناسب فضاهای فروشگاه و ویلا می باشد. ضخامت شیشه ها در این مدل تا ۱۶ میلیمتر می رسد.

مدل اسپیگت

بهترین نوع شیشه مدل اسپیگت می باشد که از نظر زیبایی و استحکام شهرت دارد. معمولا از پایه سوزنی برای استیل برای نگه داشتن شیشه ها استفاده می شود. این مدل شیشه بسیار آسان و سریع قابلیت نسب دارد. طویل ترین شیشه ۴ متر است. به راحتی می توان آن را در محل هایی مانند راه پله ها، تراس و راهرو نصب کرد.

 

مدل اکسپوز

برای نصب اسان مدل باید ابتدا پایه های یو شکل آلومینیومی در محل نصب شوند، بعد از آن شیشه و لمینت روی آن ها قرار می گیرد. بنابراین شیشه ها بسته به ضخامت و وزن با استفاده از پایه ها فیکس می شوند.

این مدل نرده شیشه ای سکوریت و لمینت را برای پله ها و تراس کاربرد دارد.

شیشه ها یک لایه و یا دو لایه لمینت هستند که بنا به نوع استفاده تعیین میگردد.

مدل دفنی

تمام پروفیل های مورد نیاز برای نصب داخل زمین کار می شوند و روی کار تنها کاور آلومینیومی ظریفی قابل مشاهده می باشد. این مورد از نظر طراحان بسیار جذاب است.

تنها نکته ای که در این مورد باید بدانید این است که قبل از اتمام کف باید متعلقات این مدل  نرده شیشه ای سکوریت و لمینت را درون زمین کار کنید.

مدل هنزا

این محصول جدید بوده و بسیار کارآمد می باشد. پایه های نگهدانرده آن آلومینیومی بوده و دارای آلیاژ ۶۰۶۳ می باشد. پروفیل های مورد نیاز تا حد کافی دارای استحکام می باشند. همچنین در این مدل افراد می توانند پایه ها را با رنگ دلخواه سفارش دهند.

مدل شیشه با پایه

این مدل از همه مدل ها قیمت کمتری دارد اما قاعدتا نسبت به آن ها نیز استحکام کمتری هم دارد. پایه های مورد استفاده هم ممکن االومینیومی و هم استیل باشد. بیشترین ضخامت در این مدل شیشه ۱۲ میلی متر است.

موارد استفاده از نرده شیشه ای سکوریت و لمینت

استفاده از شیشه برای تراس ایده بسیار جالبی ست در عین حال محافظ بسیار خوبی هم می باشد. دید وسیعی به فرد می دهد و از جان کودکان حفاظت می کند. چراکه می توان ارتفاع آن را از کمترین تا بیشترین مقدار ممکن سفارش داد.

دومین مورد استفاده از آن ها در راه پله ها می باشد، از آن جایی که پله ها سطوح مختلف را به هم وصل می کند و در خانه قرار دارند برای زیبایی و حفاظت لازم است که نرده ای کنار پله ها قرار گیرد. از آنجایی که معماری حرف اصلی را در دیزاین خانه میزند، نباید از زیبایی شیشه و لمینت در راه پله ها گذشت. علاوه بر زیبایی حفاظت را به شما هدیه می کند.

چرا از نرده شیشه ای و لمینت استفاده کنم؟

طرح های سفارشی

با توجه به تکنولوژی روز در ساخت شیشه ها، فرد متقاضی می تواند بنا بر سلیقه خود طرح مورد نظرش را سفارش دهد و هم در داخل و هم در خارج از خانه می تواند از آن استفاده نماید.

سرعت نصب بالا

از مزیت های استفاده از نرده شیشه ای و لمینت این است که تمام اتصالات و یراق آلات در کارخانه تولید و طراحی شده و نیازی به جوشکاری و ساخت ندارد. نهایت طی یکی دو روز نصب‌ می شوند.

بالا بردن امنیت

این نرده نیز مانند دیگر نرده ها به عنوان حفاظت ساخته شده اند، با این تفاوت که هیچ سطح افقی خطرناکی در آن ها وجود ندارد و فشردگی مولکولی در شیشه باعث میشود که شیشه نشکند.

به صرفه بودن

این شیشه ها نه تنها زیبایی و امنیت را تکمیل می کند. بلکه هزینه ای که برای آن ها می شود نسبت به موارد دیگر بسیار به صرفه می باشد. بسته به قیمت دلار قیمت ها متغیر است. برای قیمت های دقیق نرده شیشه ای سکوریت و لمینت با کارشناسان آسااستیل تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment