نرده های شیشه ای

نرده های شیشه ای  از جمله ابزاری هستند؛ که برای افزایش سطح امنیت در کنار راه پله ها و تراس نصب می شوند. برای اتاقک های بهاری نیز از این شیشه ها استفاده شده و دیواره های اتاقک را پوشش می دهند. در دنیای امروز که هر روزه با پیشرفت وسایل مختلف مواجه هستیم، نرده شیشه ای یک نمونه ی جدید از نرده ها بوده  که هم چنان مورد استفاده قرار گرفته است. با وجود این که از مدت زمان ورود این محصول خیلی نمی گذرد، اما متقاضیان بسیاری پیدا کرده است و افراد زیادی خاهان خریداری و نصب آن هستند.

دلیل انتخاب نرده های  شیشه ای

بعضی از افراد به واسطه ی مد گرایی به سراغ نرده های شیشه ای می روند و برای تغییر دکوراسیون از این محصول استقبال کرده اند. اما هم چنان افراد زیادی نیز هستند که کیفیت محصول برایشان حائز اهمیت است؛ و خواهان کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این نرده های جدید هستند. از دغدغه های متقاضیان که به دنبال جواب قطعی و تضمینی برای آن هستند، معایب نرده شیشه ای می باشد. در این مقاله به دنبال پاسخ این هستیم که آیا نرده های شیشه ای معایبی دارند؟

نرده های شیشه ای

مزایای نرده های شیشه ای

برای یافت معایب نرده شیشه ای ابتدا باید مزایای آن را مورد بررسی قرار دهیم؛

  • جنس شیشه ی بکار رفته شده در نرده شیشه ای بسیار محکم و مقاوم می باشد. به نحوی که آسیب پذیری آن تا حد زیادی کاهش یافته است.
  • نرده شیشه ای در اندازه های مختلفی ساخته شده است و می توان آن را برای هر پله ای نصب کرد. قابلیت تنظیم و برش از ویژگی های مثبت نرده شیشه ای به شمار می آید.
  • نرده شیشه ای امنیت کامل را بر قرار می کند. در نرده های فلزی به دلیل میله های مختلف، کودکان از آن ها بالا می رفتند و خطر سقوط برایشان وجود داشت. اما به هیچ عنوان نمی شود از نرده شیشه ای بالا رفت. این نکته یک امتیاز مثبت برای نرده شیشه ای می باشد. افرادی که فرزندانشان کوچک هستند، به راحتی و با اطمینان کامل می توانند نرده شیشه ای را خریداری کنند.
  • این تضمین وجود دارد که نرده شیشه ای در طولانی مدت سالم می ماند و شما مجبور به صرف هزینه های مجدد برای تهیه ی نرده نخواهید بود.
  • نرده های چوبی توسط موریانه و حشرات خورده می شوند و نرده های فلزی نیز امکان فرسایش را دارند و در صورت قرار گیری در شرایط دمایی مختلف آسیب می بیننند و معیوب می شوند. اما نرده شیشه ای نه توسط حشرات گزیده نخواهد شد و نه در برابر عوامل محیطی و تغییر دما ضعیف می باشد.
  • از فناوری نانو برای ساخت نرده شیشه ای اسفتاده شده است، این قابلیت هنگام ساخت از نرده ها یک سد غیر قابل عبور و شکست ساخته است.

نرده های شیشه ای

معایب نرده های شیشه ای

  • یکی از معایب نرده های شیشه ای آن است که هنگام شکستنش مجبورید، ابزار های مختلفی را معیوب کنید و دور بریزید. ابتدا از یک پتک و چکش استفاده کنید. استقامت شیشه ها شما را غافل گیر خواهد کرد، به سراغ یک اسلحه بروید و چند بار به نرده ها شلیک کنید، اگر نرده ها تنها یک خراش ساده برداشتند، تعجب نکنید.
  • از جمله معایب نرده های شیشه ای،  پاکسازی آن هاست. متاسفانه شیشه ها آثار لک را بر روی خود نگه می دارند . برای تمیز کردن ان ها می تواند از یک محلول شیشه پاک کن و یک پدر کمک گرفت .

به صورت کلی معایبی برای نرده شیشه ای گزارش نشده است. چرا که این محصول پس از بررسی های زیاد تسط تیم کنترل کیفیت و کارشناسان مختلف مورد ارزیابی قرار گرفته است و معایب احتمالی از آن کاملا رفع شده است.

نرده های شیشه ای

عبارات پایانی

نرده شیشه ای از جمله محصولات ایمن و کاربردی شناخته شده است. نرده شیشه ای هم بر زیبایی دکوراسیون می افزاید و هم مدت زمان زیادی شما را از خریدن نرده خلاص خواهد کرد. امنیت ناشی از استفاده و نصب نرده شیشه ای بسیار زیاد است. بررسی ها حاکی از آن است که نرده شیشه ای محصولی با کیفیت و سرشار مزیت های متعدد است، تا کنون هیچ گزارشی ناشی از عیب و مشکلات از نرده شیشه ای گزارش نشده است. البته این نکته زمانی صادق است که نرده شیشه ای خریداری شده توسط شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد و نمونه ی فیک و درجه پایین نباشد.

مطالب مرتبط:

قیمت نرده شیشه ای اسا

پارتیشن شیشه ای

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment