پارتیشن شیشه‌ای رنگی

پارتیشن‌ها ابزارهای مفیدی برای تقسیم فضای شما به مناطق کوچک‌تر برای استفاده چندمنظوره هستند. با پارتیشن شیشه‌ای رنگی ، بدون اینکه سبک فضا را به هم بزنید، حریم خصوصی خوبی را ایجاد می‌کنید.

چرا از شیشه برای پارتیشن استفاده کنیم؟

زیرا این یک سازگار با محیط‌ زیست است و یک گزینه خوب برای اتاق‌های کوچک و تاریک است، جریان نور را مسدود نمی‌کند و فضای داخلی را اضافه‌بار نمی‌کند. شیشه را می‌توان تقریباً در هر سبک داخلی، صنعتی، معاصر و سنتی استفاده کرد و با بسیاری از مواد مانند سنگ، فلز، چوب و غیره کارکرد.

پارتیشن‌ها و جداکننده‌های شیشه‌ای رنگی

پارتیشن شیشه‌ای رنگی، مجموعه‌ای از پانل‌های شیشه‌ای مجزا هستند؛ که در قاب آلومینیومی یا قاب چوبی ثابت می‌شوند. از آنها می‌توان در خانه و همچنین در ادارات برای تقسیم‌بندی یک اتاق استفاده کرد. یک اتاق بزرگ را می‌توان با پارتیشن‌ها یا جداکننده‌های شیشه‌ای رنگی به زیبایی جدا کرد. مانند یک اتاق نشیمن که می‌تواند دارای پارتیشن‌های شیشه‌ای رنگی باشد؛ که نور را در فضای نشیمن ایجاد کند.

انتخاب پارتیشن شیشه ای رنگی

این پارتیشن‌ها از نظر زیبایی حرف اول در زمینه پارتیشن هستند؛ و با آنها می‌توان جلوه عالی به اتاق خود داد. شیشه‌های رنگی در پارتیشن‌بندی هم اجازه عبور نور به اتاق را می‌دهند و هم یک حریم خصوصی عالی ایجاد می‌کنند. در مدل‌های ثابت و مدل‌های متحرک وجود دارند که نوع متحرک آنها برای انعطاف‌پذیری در طراحی فضا کاربرد دارند.

کاربرد شیشه‌های رنگی پارتیشن

 

پارتیشن شیشه‌ای رنگی

 

 • می‌تواند به‌عنوان دیوار جداکننده بین اتاق‌خواب و حمام استفاده شود.
 • از پارتیشن شیشه‌ای رنگی در اتاق کودک برای ایجاد یک منطقه بازی جداگانه می‌توان استفاده کرد. این ایده برای پنهان کردن شلوغی اتاق کودک عالی است.
 • آشپزی جدا از سروصدا، بو، چربی و دود نیز تولید می‌کند. اگر می‌خواهید از ورود آن به فضای اتاق نشیمن جلوگیری کنید پارتیشن شیشه‌ای رنگی را نصب کنید.
 • این پارتیشن‌های رنگی برای اتاق‌های آفتاب‌گیر و ایوان‌های سردری نیز استفاده می‌شود.
 • نوع متحرک آنها، برای یک اتاق‌خواب کوچک عالی خواهند بود زیرا حس یک اتاق بزرگ را القا می‌کند.
 • از این پارتیشن‌ها می‌توان برای جداکردن اتاق پذیرایی از بقیه قسمت‌های خانه استفاده کرد.

 

پارتیشن شیشه‌ای رنگی برای اتاق پذیرایی

وقتی وارد هر خانه می‌شوید، اتاق پذیرایی احتمالاً اولین چیزی است که می‌بینید. این به‌عنوان یک فضای اجتماعی برای پذیرایی از مهمانان در نظر گرفته می‌شود، بنابراین باید اولین تأثیر ماندگار را ایجاد کند. باارزش‌ترین سرمایه‌گذاری که می‌توان انجام داد نصب پارتیشن شیشه‌ای رنگی است.

پارتیشن رنگی شیشه‌ای به طور یکپارچه اتاق پذیرایی را به دو بخش تقسیم می‌کند و درعین‌حال زیبایی اصلی اتاق را حفظ می‌کند. می‌توانید پارتیشن‌های شیشه‌ای رنگی را برای جداکردن اتاق پذیرایی از اتاق نشیمن، اتاق‌خواب، سرسرا، آشپزخانه و غیره قرار دهید.

مزایای پارتیشن‌های شیشه‌ای رنگی

 

پارتیشن شیشه‌ای رنگی

 

 • آنها غیر باربر هستند و توسط قاب‌های آلومینیومی یا چوبی پشتیبانی می‌شوند.
 • فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهند و به دلیل استفاده از رنگ‌های جذاب به زیبایی فضا می‌افزایند.
 • شیشه‌های رنگی در پارتیشن‌بندی به‌راحتی قابل جابه‌جایی هستند و می‌توان آنها را باتوجه‌به فضاهای جدیدتر دوباره پیکربندی کرد.
 • آنها بیشتر نور طبیعی را به فضا وارد می‌کنند و پخش می‌کنند، بنابراین نیازی به نور اضافی نیست.
 • به‌عنوان یک نقطه کانونی جذاب عمل می‌کنند درحالی‌که اجازه نمی‌دهند صاحب‌خانه فضای کف خود را قربانی کند.
 • مقرون‌به‌صرفه‌تر از کناف هستند.
 • متنوع هستند و در انواع ضد صدا، کشویی و منعکس‌کننده نور، در رنگ‌های و سبک‌های مختلف موجود هستند و ظاهر شیک و مدرن به فضا می‌دهند.
 • تمیزکردن و نگهداری آنها آسان است. تنها چیزی که نیاز دارید مقداری اسپری سرکه، آب و یکپارچه نرم است.

معایب شیشه‌های رنگی پارتیشن

 

پارتیشن شیشه‌ای رنگی

 

هزینه

تولید شیشه یک پیشرفت بسیار انرژی بر است و یک ماده گران‌قیمت در مقایسه با سایر مواد مورداستفاده برای ساخت‌وساز است. این باعث افزایش هزینه‌های عمومی ساختمان می‌شود.

تعمیر و نگهداری

در مناطقی که مرطوب و مستعد گردوغبار هستند، ذرات گردوغبار تمایل به چسبیدن به سطح شیشه دارند. پارتیشن شیشه‌ای رنگی در نهایت کثیف و کهنه به نظر می‌رسد و این باعث کاهش روشنایی و شفافیت داخلی می‌شود.

مقاوم در برابر ضربه

جنس شیشه در برابر ضربه مقاومت کمتری دارد؛ بنابراین، توانایی پارتیشن‌های شیشه‌ای برای تحمل بار اعمال شده بلافاصله ضعیف است. می‌تواند بلافاصله در اثر ضربه بشکند.

 

و در مجموع

در هرجایی که قصد استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای رنگی را داشته باشید، جذابیت زیادی را به آن قسمت وارد می‌کنید. پس تردید نکنید و زیبایی و خلاقیت خانه و محل کار خود را با پارتیشن‌های شیشه‌ای رنگی افزایش دهید.

با آسا استیل بهترین شیشه‌های رنگی پارتیشن را خریداری کنید و از انتخاب خود لذت ببرید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment