پارتیشن شیشه _ای متحرک

شهر های بزرگ، فضا کمی برای ارائه به ساکنان خود دارند، به همین دلیل مهندسان معماری، اصطلاحا برج سازی می‌ کنند. محیط و فضا این برج ها در ابعاد مشخص، معمولا کوچک و متناسب با نیاز گروه هدف ساخته می‌شود. برای این که بتوانید از فضای کوچک آپارتمان ها و به ویژه ساختمان هایی که کاربردی اداری دارند بهره لازم را ببرید، از پارتیشن شیشه‌ای متحرک استفاده کنید. این پارتیشن ها فضای کار و زندگی را برای شما آسان و زیبا تر می ‌کنند.

شرکت آسا با ارائه پارتیشن های متفاوت در جنس، مدل و قیمت؛ این امکان را برای زندگی آرام در یک محیط زیبا برای شما فراهم می ‌کند. برای دریافت اطلاعات بیش تر در مورد پارتیشن های شیشه ‌ای، انواع و قیمت آن با ما تماس بگیرید.

پارتیشن شیشه‌ ای

به کمک پارتیشن شیشه ‌ای؛ فضا، محیط  کار و زندگی را البته با حفظ و رعایت حریم خصوصی اشخاص، دریافت بیش ترین نور خورشید و بیش تر کردن بهره‌ وری کارکنان ادارات از هم تفکیک و جدا کنید.

از مهم ترین عملکردی که برای پارتیشن شیشه ‌ای در فضای کار می‌توان در نظر گرفت، جدا ساختن فضا بدون از بین بردن ساختار کلی و ماهیت محیط اداری است.

با استفاده از گرید ۳۰۴ استیل در پارتیشن شیشه ‌ای و استیل، میزان مقاومت آن را افزایش می ‌دهند. این استیل در برابر زنگ زدگی و خوردگی؛ از مقاومت بالایی برخوردار است و مجدد به همین منظور به دلیل ظریف بودن، بسیار چشم نواز است.

اگر در طراحی دکور محیط اداری از ترکیب استیل و شیشه برای پارتیشن به کار گرفته شود، پارتیشن و کل محیط اداری را زیبا تر نشان خواهد داد.

پروفیل آلومینیومی استیلی که در پارتیشن شیشه ‌ای شرکت آسا به کار گرفته شده است، از نظر کیفیت در حد جهانی است و این مسئله باعث ایجاد حس امنیت برای استفاده کنندگان از این پارتیشن ها می‌ شود.

به دلیل استفاده از پارتیشن شیشه ‌ای تا سقف، به عنوان یک عایق صوتی عمل کرده و بیش تر از پارتیشن های شیشه‌ ای در فضا کار استفاده می‌شود که این شیشه ها در دو مدل یک جداره  و دو جداره تولید می گردد.

پارتیشن شیشه‌ ای

انواع پارتیشن شیشه‌ ای

همان گونه که در مطالب بالا گفتیم، پارتیشن های متعدد در حال حاضر از سوی تولید کنندگان تولید و به بازار عرضه می ‌شوند.

افراد براساس نیاز، قیمت و فضایی که در آن از این پارتیشن ها قرار است به کار گرفته شود، دست به انتخاب می‌یزنند. تقسیم بندی پارتیشن های شیشه‌ ای در طرح های ایتالیایی، اقتصادی پلاس، گلد، اقتصادی، سیلور و آنادایز صورت می گیرد.

پارتیشن شیشه‌ای متحرک

پارتیشن هایی که از طریق ریل سقفی یا کفی امکان جا به جایی در آن ها وجود دارد را پارتیشن ریلی یا پارتیشن متحرک می ‌گویند. در پارتیشن های شیشه ‌ای متحرک، از نوع سکوریت ۱۰ میلی بهره برده می ‌شود.

اگر برای یک مدت کوتاه و موقت تصمیم به تقسیم بندی محیطی دارید، از پارتیشن شیشه ‌ای متحرک شرکت آسا استفاده کنید. پارتیشن شیشه‌ ای متحرک را بیش تر به دو شکل آکاردوئونی یا پانلی می توان در بازار عرضه و تقاضا کرد.

این نوع از پارتیشن ها مزیت ویژه‌ ای که دارند، تقسیم بندی موثر در فضای محیط است. بهترین وسیله و انتخاب از جانب مدیران برای تقسیم بندی محیط های بزرگ، پارتیشن شیشه‌ای متحرک می باشد.

پارتیشن شیشه ‌ای متحرک

شیشه‌ پارتیشن شیشه‌‌ ای

به علت فضا کوچک در بسیاری از ساختمان ها، استفاده از پارتیشن ها رواج پیدا کرده است. شیشه به کار رفته در بیش تر پارتیشن ها از نوع شیشه سکوریت، شیشه لمینت و شیشه نشکن است. همه این شیشه ها از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند‌.

براساس طرح و اندازه شیشه مورد نیاز برای پارتیشن، تولید و در ادامه کار نصب می‌ شود. شیشه سکوریت به دلیل خاصیت نشکن بودن، بیش تر در پارتیشن های شیشه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. پارتیشن های شیشه‌ای را بیش تر در مکان و فضا هایی به کار می‌برند که بسیار شلوغ و پر رفت و آمد است، از این رو وجود این شیشه ها نباید برای افراد خطری ایجاد کند.

و در آخر متراژ، ضخامت، ابعاد و رنگ شیشه سکوریت بر قیمت پارتیشن ها بسیار تاثیر می‌ گذارند. شما می‌توانید از راه خرید از شرکت آسا در زمان و هزینه خود برای پارتیشن های شیشه ‌ای صرفه جویی کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment