پارتیشن شیشه ای تک جداره و دو جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره و دو جداره یا دیوارهای پارتیشن شیشه‌ای صفحات شیشه‌ای باکیفیت بالا و غیر باربر هستند که به‌عنوان تقسیم‌کننده اتاق‌ها عمل می‌کنند. آنها برای بازکردن یک اتاق و ایجاد محیط‌های کاری باز و مطبوع عالی هستند. سیستم‌های دیوار پارتیشن معمولاً پارتیشن‌های شیشه‌ای کامل (سقف تا دیوار) هستند. قاب‌های آلومینیومی یا سایر سخت‌افزارهای نصب این سیستم‌ها را در جای خود نگه می‌دارند.

بدون شک هر دفتر و اتاق کاری به نور زیادی نیاز دارد، چیزی که در و پنجره‌های معمولی نمی‌توانند برآورده کنند. پارتیشن‌های تمام شیشه‌ای از کف تا سقف حداکثر نور ممکن را برای یک اتاق فراهم می‌کنند و با ایجاد یک توهم بصری فضای بسیار وسیع‌تری ایجاد می‌کنند.

وجود نور طبیعی باعث بهبود روحیه می‌شود و این به دلیل ترشح سروتونین در اثر قرارگرفتن در معرض نور خورشید است که خلاقیت را افزایش می‌دهد و نه‌تنها سطح تمرکز و فعالیت را بهبود می‌بخشد، بلکه سطح ویتامین D را در بدن افزایش می‌دهد و عملکرد سیستم ایمنی را بهبود می‌بخشد و باعث می‌شود کارمندان در ادارات برای روزهای کمتری بیمار و بازده بیشتری داشته باشند.

علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده در افراد، نور طبیعی هزینه نصب پارتیشن‌ها و دیوارهای شیشه‌ای را با تنظیم هزینه‌های روشنایی در طول زمان با کاهش و تعدیل هزینه برق مصرفی جبران می‌کند. شیشه‌های تک جداره و دوجداره با آکوستیک پیشرفته، برای افزودن حریم خصوصی به دفاتر، نمایشگاه‌ها و موارد دیگر کاملاً مناسب هستند.

خصوصیات پارتیشن‌های شیشه‌ای دوجداره

در ضخامت‌های ۱۰ یا ۱۲ میلی‌متری وجود دارند.

شیشه‌های دوجداره در رنگ‌های سفید، نقره‌ای، خاکستری تیره و مشکی وجود دارند.

این پارتیشن‌های شیشه‌ای را می‌توان با جلوه‌های شیشه‌ای سفارشی کرد و بین آنها پرده نصب کرد.

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره ثابت می‌تواند باعث محافظت از حریم خصوصی شوند به صورتی که مکالمات به‌سختی قابل شنیدن هستند.

خصوصیات پارتیشن‌های شیشه‌ای دوجداره

مزایای پارتیشن شیشه‌ای

مقرون‌به‌صرفه بودن

بدون شک نسبت به نصب پارتیشن‌های بتنی ثابت یا چوبی مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند. آنها در طرح‌های مختلف با چشم‌انداز زیبا، اما با هزینه کم عرضه می‌شوند.

حفظ حریم خصوصی کافی

این پارتیشن‌بندی مناسب فضای کافی و حریم خصوصی را برای ادامه کار اداری بدون مزاحمت از بیرون تضمین می‌کند. بسیاری از مردم معمولاً کارآمدی دیوارهای شیشه‌ای اداری را در تأمین حریم خصوصی مناسب زیر سؤال می‌برند. برخلاف این شک رایج، دیوارهای شیشه‌ای مات، عایق صدا و دودی را می‌توان به‌راحتی برای پارتیشن‌بندی اداری بدون مختل کردن حریم خصوصی استفاده کرد.

ایده بازسازی زیبایی

یکی از مهم‌ترین ایده‌های بازسازی که می‌تواند ضریب سبک دفتر کار شما را افزایش دهد پارتیشن شیشه‌ای است. اینها در اندازه‌ها، طرح‌ها و سبک‌های مختلف موجود هستند و انتخاب ایده‌آل که محل کار شما را زیبا جلوه دهد. همچنین می‌توانید از برچسب‌های شفاف با لوگو و تصویر کلید دفتر استفاده کنید. این همچنین ارزش برند را به چیدمان دفتر شما اضافه می‌کند.

اجازه نور طبیعی را می‌دهد

اگر پارتیشن‌های شیشه‌ای اداری یک مزیت واحد داشتند، آن نور طبیعی بود. دیوارهای اداری شیشه‌ای دسترسی به نور طبیعی روز را فراهم می‌کند و وابستگی به نورهای مصنوعی را کاهش می‌دهد. همچنین به نور اجازه عبور از یک اتاق به اتاق دیگر را می‌دهد؛ بنابراین، هزینه مصرف برق تقریباً به نصف کاهش می‌یابد.

پارتیشن شیشه ای تک جداره و دو جداره

آیا بین پارتیشن شیشه‌ای تک جداره و دوجداره تفاوت وجود دارد؟

هر دو پارتیشن در ظاهر بسیار شبیه به هم می‌رسند، هر دو ظاهر بدون قاب دارند. و در هر مکانی که استفاده می‌شوند، حرفه‌ای و هوشمندانه به نظر می‌رسند. اما تفاوت در این است که در شیشه دوجداره از دو ورقه شیشه‌ای استفاده می‌شود که به‌هم‌چسبیده‌اند تا عایق بیشتری ایجاد کنند، این بدان معناست که پارتیشن‌های شیشه‌ای دوجداره ثابت نسبت به سیستم‌های تک جداره عایق صدا بهبودیافته است.

علاوه بر این با شیشه‌های دوجداره می‌توانید پرده‌های یکپارچه را بین شیشه‌ها نصب کنید. همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت نیاز، حریم خصوصی بصری داشته باشید.

انواع پارتیشن شیشه‌ای تک جداره و دو جداره

انواع مختلفی از پارتیشن‌های شیشه‌ای برای نصب وجود دارد. باتوجه‌به کاربرد مورد نظرتان می‌توانید انتخاب داشته باشید و حتی به‌راحتی چندین نوع را با هم ترکیب کنید.

برای زیبایی بیشتر؛ از شیشه‌های تزئینی یا رنگی استفاده کنید. می‌توانید پارتیشن‌های شیشه‌ای را با پوسترها و صفحه‌های تزئینی رنگ‌آمیزی کنید.

از انواع درب‌ها استفاده کنید. می‌توانید این پارتیشن‌های شیشه‌های را با درهای شیشه‌های کشویی و محوری و چرخشی نیز استفاده کنید.

انواع پارتیشن شیشه‌ای تک جداره و دوجداره

 

پارتیشن شیشه‌ای دو جداره راهی زیبا برای ایجاد مناطق جدید با حفاظت صوتی پیشرفته هستند. با خرید پارتیشن شیشه‌ای با نصب ساده فضای خود را بهبود ببخشید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment