پارتیشن شیشه ای حمام و زیبای دو چندان حمام شما-وب سایت آسا استیل

امروزه شاهد استفاده بیشتر از حمام های شیشه در آپارتمان در مقایسه با گذشته هستیم. چنانچه که در منزل شما حمام و سرویس بهداشتی در یک محیط قرار گرفته است. یا اینکه تمایل دارید محیط دوش حمام را از دیگر بخش های حمام جدا نمایبد. بدون شک پارتیشن های شیشه ای حمام برای شما بهترین گزینه خواهد بود. چرا که ظاهری زیبا و مدرن به محیط شما خواهد بخشید. عوامل متعدد از قبیل جنس شیشه استفاده شده، متراژ و یراق آلات بکار رفته میتواند در قیمت پارتیشن شیشه ای حمام تاثیر بگذارد. ولیکن در حالت کلی میتوان متراژ، شیشه مات استفاده شده و یراق آلات را نهم ترین عامل قلمداد نمود. در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با پارتیشن شیشه ای حمام و زیبایی دو چندان حمام شما گفتگو نماییم.

انواع پارتیشن شیشه ای حمام

○ پارتیشن شیشه ای حمام فریم لس.

○ پارتیشن شیشه ای نیم فریم.

○ پارتیشن شیشه ای فریم دار.

در هر کدام از انواع پارتیشن شیشه ای حمام شما قادر خواهید بود از انواع متعدد شیشه سکوریت در رنگ های متفاوت از قبیل ساده، دودی، برنزی و … در حالت شفاف، ساتینا که مات کارخانه ای میباشد. یا اینکه سند بلاست که شما قادر خواهید بود طرح های متنوع بر روی آن قرار دهید استفاده نمایید.

پارتیشن شیشه ای حمام فریم لس

این نوع از پارتیشن های شیشه ای به طور معمول به نسبت دو مدل دیگر بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع نوع رایج پارتیشن شیشه ای حمام میباشد. در پارتیشن شیشه ای حمام فریم لس از شیشه سکوریت به ضخامت ده میلی متر مربع استفاده میشود. که به وسیله بست های به دیوار، زمین، وان و… نصب میشود. بست های که به منظور نصب استفاده میگردد بایستی ضد زنگ باشند. از ویژگی های این نوع از پارتیشن شیشه ای حمام میتوان به زیبای آن به علت عدم وجود فریم، امکان تمیز نمودن راحت آن به علت نداشتن فریم اشاره نمود.

پارتیشن شیشه ای حمام نیم فریم

این مدل از پارتیشن شیشه ای حمام را میتوان جدیدترین نوع پارتیشن شیشه ای حمام قلمداد نمود. به طور معمول در پارتیشن شیشه ای نیم فریم از شیشه سکوریت شش میل استفاده میشود‌. فریم های آلومینیومی که به منظور نصب استفاده میشود بایستی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. از مزیت های این پارتیشن شیشه ای حمام میتوان به استحکام و مقاومت آن به علت برخورداری از فریم، برخورداری از قیمت مناسب به نسبت  پارتیشن شیشه ای نیم فریم اشاره نمود. که علت این موضوع را میتوان استفاده از فریم آلومینیومی به منظور نصب به دیوار  به جای بست استیل دانست.

 

پارتیشن شیشه ای حمام فریم دار

این نوع از پارتیشن شیشه ای حمام را میتوان نوع استاندارد پارتیشن های شیشه حمام دانست. ولیکن به نسبت دیگر مدل های پارتیشن شیشه ای از زیبایی کمتری برخوردار میباشد. در این نوع از پارتیشن شیشه ای از شیشه سکوریت شش میل استفاده شده که به وسیله فریم های آلومینیومی به دیوار، زمین، سکو، وان و …. متصل میشوند. از مزیت های این نوع از پارتیشن شیشه ای میتوان به استفاده از شیشه سکوریت شش میل مطابق با استاندارد اروپا، برخورداری از استحکام بالا به علت داشتن فریم، قیمت کمتر آن به نسبت دو مدل قبلی اشاره نمود.

عرض پارتیشن شیشه ای حمام

به طور معمول عرض پارتیشن های شیشه ای بین پنجاه تا هفتاد سانتی متر تعیین میشود. چنانچه کمتر از مقدار بیان شده باشد کارایی لازم را نخواهد داشت. همچنین اگر بیش از هفتاد سانتی متر باشد در این صورت بایستی از جک های نگهدارنده به منظور ممانعت از لمبر شدن استفاده نمایید. ولیکن همانگونه که اشاره شده بکارگیری جک های نگهدارنده سبب افزایش قیمت پارتیشن شیشه ای حمام خواهد شد.

عرض پارتیشن شیشه ای حمام-وب سایت آسا استیل

کلام پایانی

شیشه های که در پارتیشن شیشه ای حمام استفاده میشود با طرح و قیمت های متفاوتی در بازار وجود دارند. شما میتوانید در کمترین فضای ممکن با استفاده از پارتیشن های شیشه ای حمام یک محیط زیبا و جذاب را به وجود آورید. جنس این شیشه ها بایستی نشکن در نظر گرفته شود. همچنین در برابر تغیرات آب و هوایی مقاوم باشد. شما قادر هستید برای ممانعت از دیده شدن محیط داخل از شیشه های سندبلاست استفاده نمایید. در این صورت دست شما در انتخاب طرح باز خواهد بود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment