پارتیشن شیشه ای فریم لس تک جداره

در واقع پارتیشن به معنای قسمت بندی و تقسیم کردن جزئی از فضا و فضای بزرگ می باشد. به طور کلی می‌ توانید با پارتیشن جدا سازی کنید. مثلاً فضاهای بزرگ مانند امارات و محل کار را می توان با پارتیشن به چند دسته تقسیم کرد. که در هر قسمت عملکرد های مختلفی و مفیدی انجام دهید. اشتباه نکنید. این پارتیشن فقط مخصوص به مکان های اداری نمی باشد.  شما می توانید در مکان‌ های مسکونی و غیرمسکونی و هر مکان دلخواه آن را استفاده کنید و لذت ببرید. در این مقاله به معرفی پارتیشن شیشه ای فریم لس تک جداره پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

 

همچنین می توانید مطالب زیر را در مورد پارتیشن بخوانید:

۱۰ ایده زیبا برای پارتیشن بندی خانه

استفاده غلط از پارتیشن شیشه ای در ادارات

مهم ترین دلایل استفاده از پارتیشن شیشه ای چیست؟

 

 

پارتیشن شیشه ای چیست؟

در واقع هر سیستمی که بتواند فضایی را از فضای دیگری جدا کند. پارتیشن نامیده می شود. این سیستم های جدا کننده کاذب هستند که انواع مختلفی دارند. اما ما در این قسمت قصد داریم درباره پارتیشن شیشه ای فریم لس تک جداره مطالب مفیدی را در خدمت شما عزیزان قرار بدهیم. پس ما را تا انتهای مطالب همراهی کنید. تا بتوانید پاسخ تمامی سوالاتتان را بین مطالب بیابید.

 

انواع پارتیشن های موجود در بازار

همان طور که در قسمت بالا گفته شد، پارتیشن ها دارای انواع مختلفی می باشن.د که در مدل ها و کاربرد های مختلفی طراحی می ‌شوند. در واقع پارتیشن ها به صورت کلی دو دسته دارند. که شامل پارتیشن اداری و پارتیشن خانگی که به آ نها پارتیشن دکوراتیو منزل گفته می شود به فروش می رسد.

 

انواع پارتیشن های موجود در بازار

 

پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری بر اساس نیازها و کاربرد های یک شرکت اداره طراحی شده است. که علاوه بر این که زیبایی خاصی به دکوراسیون داخلی اداره می دهد. و کاربرد های مختلفی نیز دارد شما باید در انتخاب پارتیشن توجه بسیاری کنید. زیرا پارتیشن ها برای حفظ نظم و آرامش بیشتر کارمندان طراحی می‌ شود. و اگر بتوانید هزینه‌ های بسیار زیادی بکنید می ‌توانید پارتیشن های اداری را خریداری کنید که قابلیت جابجایی را داشته باشد. در طراحی پارتیشن اداری اصولاً از جنس شیشه، چوبی و فلزی استفاده می شود که هر کدام کاربردهای خاص خودش را دارد.

 

پارتیشن های دکوراتیو

پارتیشن های دکوراتیو منزل برای فضا های خانه یا خانه هایی که به قدری کوچک است که جداسازی از خانه با استفاده از دیوارها غیر ممکن است. در این شرایط می توانید برای مثال نشیمن را از آشپزخانه با استفاده از پارتیشن جدا کنید. پارتیشن های خانگی بسیار زیبا هستند و تکنیک های شفاف سازی رنگ بندی های مختلف و تنوع این مساله همچنین از آلمان های بستری، شومینه، آکواریوم و گیاهان طبیعی می توانید استفاده کنید.

 

پارتیشن های ثابت و پارتیشن های متحرک

همچنین پارتیشن های وجود دارد که ثابت و متحرک هستند. پارتیشن های ثابت بر روی زمین با پیچ و مهره نصب می شوند. بعضی از آن ها ارتفاع بلند است که به سقف متصل می باشد. اما بعضی دیگر ارتفاعشان کوتاه است. و پارتیشن های متحرک همان طور که از اسمش مشخص است متحرک می‌ باشد. و در محور ریل  کف یا سختی می ‌توانید آن ها را جابجا کنید. از این نوع پارتیشن ها می توان به صورت موقت می ‌توان استفاده کرد.

 

پارتیشن شیشه ای تک جداره چیست؟

در واقع پارتیشن های تک جداره پارتیشن هایی هستند که در یک قاب به حالت ایستاده قرار می گیرند. این پارتیشن ها بسیار سبک هستند و به راحتی می ‌توان آن ها را جابجا کرد. پارتیشن های تک جداره ظاهر بسیار ساده ای دارند و تنوع آن ها نسبت به سایر پارتیشن ها بسیار کمتر است. و معمولاً این نوع پارتیشن از ملاقه اضافی مانند پرده کرکره مرسوم نیست.

مزایا و معایب پارتیشن شیشه ای فریم لس تک جداره

دلایلی که باعث می شود شما از پارتیشن شیشه ای فریم لس در دکوراسیون مکان های به نظرتان استفاده کنید به عنوان مثال حفظ محرمیت یا ایجاد مانع برای دید، نظم‌ دهی، تفکیک و تقسیم  فضا و ایجاد زیبایی قابلیت استفاده از چند منظوره کاربرد بسیاری از اعضا جلوگیری از یکنواختی فضا را دارد.

 

انواع مزایا و معایب پارتیشن شیشه ای

همچنین پارتیشن شیشه ای فریم لس دارای مزایا و معایبی می باشند. تقسیم بندی محیط کار باعث می شود کارمندان کمتر حواسشان پرت شود و بیشتر وقت دارند کارهایشان را دنبال کنند بعضی از مدیران معتقدند که پارتیشن بندی می شود تعامل یک تیم از بین برود اما اگر از پارتیشن شیشه ای استفاده کنید باعث می شود تمامی این صحبت ها به دروغ در بیایند، زیرا با استفاده از این پارتیشن ها علاوه بر اینکه شما نظم زیادی به محیط دادید کاهش سر و صدا و افزایش تمرکز کارکنان کمک کردید.

 

 

نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس تک جداره

نصب و اجرای پارتیشن هزینه بسیار زیادی ندارد. اما می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی محیط کار بگذارد. با استفاده از پارتیشن های شیشه ای تمامی کارکنان باورند که شامل است مدام آن ها را تحت نظر دارد. و تمامی فعالیت ‌های آن ها را کنترل می ‌کنید. و این مسئله باعث می ‌شود که کارکنان کارشان را با دقت بسیار انجام بدهند. در نتیجه کیفیت کار شما بالاتر می رود.

مزایا و معایب پارتیشن شیشه ای فریم لس تک جداره

 

 

کلام آخر

با پارتیشن شیشه ای فریم لس کمتر صدا رد و بدل می شود. پارتیشن های شیشه های تک جداره و دوجداره عایق صدای بسیار خوبی دارند. به طوری که شما اگر در یک مکان که پارتیشن شیشه ای نصب شده است، صحبت کنید. ولی دیگر صدای شما در سایر محیط ها پخش نمی شود. همچنین طول این نوع پارتیشن ها بسیار بالا از زیرا ضخامت شیشه های استاندارد آن ها به حدی است که در برابر ساییدگی و شکستن بسیار مقاوم می‌ باشد و کندی فرسوده می‌ شوند. و نگهداری از آن ها بسیار راحت است و شما می توانید با استفاده از شیشه شور و یا دستمال مرطوب آن ها را مانند روز اولش آن تمیز کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment