پارتیشن شیشه_ ای فریم لس

به کمک پارتیشن ها می ‌توان از بهترین تجهیزات در دسترس برای تفکیک محیط های بزرگ به فضا های کوچک استفاده کرد. پارتیشن های موجود در بازار برای عرضه در حال حاضر در طرح و مدل های مختلفی وجود دارد. میان تمامی انواع پارتیشن ها، بهترین مدل؛ پارتیشن های شیشه‌ای هستند که در محیط های اداری و کاری بسیار طرفدار دارند. پارتیشن شیشه ای فریم لس به دو شکل تک جداره و دو جداره برای جدا سازی محیط های اداری بسیار مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

شرکت آسا یکی از انواع شرکت تولید کننده در زمینه پارتیشن و نرده شیشه ای است،که محصولات ارائه شده از سوی شرکت از کیفیت بالایی برخوردار است.

پارتیشن شیشه ای فریم لس چیست؟

اگر به عنوان مدیر یک شرکت بزرگ، خواهان این هستید که یک محیط کاری مناسب برای کارکنان اداری خود با نور کافی، زیبایی، طراحی مدرن و مهم تر از همه شاید در اختیار داشتن حریم خصوصی در یک فضای دلباز را ارائه دهید؛ حتما پارتیشن های شیشه‌ای فریم لس را انتخاب کنید.

شرکت آسا، پارتیشن های شیشه ‌ای متنوعی را تولید می ‌کند. شما با در نظر گرفتن قیمت، طرح، اندازه، رنگ، نحوه نصب پارتیشن برای محیط اداری می‌ توانید یک خرید راحت و مطمئن داشته باشید.

نام دیگر پارتیشن شیشه‌ ای، پارتیشن فریم لس است، این پارتیشن ها از شیشه هایی با ضخامت ۱۰ میلی متری، به شکل تک جداره و خاصیت سکوریت نشکن تولید می‌ شوند.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که برای پارتیشن های شیشه ‌ای یا فریم لس باید در نظر داشته باشید؛ قابلیت اجرای پارتیشن فریم لس با انواع سند بلاست حال به صورت مات و یا طرح دار بر روی شیشه است، این امر باعث می‌ شود که پارتیشن فریم لس جزء پارتیشن های خاص برای استفاده در محیط های اداری قرار بگیرد.

پارتیشن فریم لس در زمان نصب بر روی کف محیط، فضای کمی را اشغال می‌ کند که این امر از مزیت های این پارتیشن به شمار می‌رود.

پارتیشن شیشه‌ای مات؛ این امکان را برای افراد فراهم می ‌کند تا نور خورشید در کل فضا و محیط پخش شود. ما از پارتیشن ها برای جدا سازی فضا بهره می ‌بریم ولی به خاطر استفاده از شیشه در پارتیشن فریم لس در زمان نصب، فضای مورد نظر ما کوچک به نظر نمی ‌رسد.

برای اینکه محیط اداری ساختمان از یک فضای لوکس و شیک بهره مند گردد، از پارتیشن شیشه‌ای استفاده می‌کنند. البته بیش تر این پارتیشن ها در قسمت سالن کنفرانس و اتاق مدیریت می ‌تواند باشد.

به کمک یک پروفیل، نقطه های متصل شده پارتیشن شیشه ‌ای به حالت H از جنس pvc  قابلیت مهار شدن را پیدا می ‌کنند. مزیت عایق صوت بودن پارتیشن های شیشه ‌ای یا فریم لس، از دیگر کارکرد های مهم این نوع از پارتیشن ها است.

این نوع از پارتیشن را در فضای خانه و آپارتمان های کوچک نیز می‌توان استفاده کرد. اگر کمی حوصله، ظرافت و دقت به خرج دهید، خیلی راحت می ‌توانید پارتیشن های فریم لس را نصب کنید، اگر یک فرد متخصص به شما کمک کند بسیار عالی می‌شود.

در صورتی که به دنبال بالا بردن فضا مورد نظر خود هستید، از پارتیشن تک جداره که از انواع پارتیشن شیشه ‌ای به شمار می ‌رود، استفاده کنید. این نوع از پارتیشن ها در حفظ حریم خصوصی بسیار کاربرد دارند.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

انواع پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن فریم لیس به دو گونه تک جداره و دو جداره قابل استفاده در محیط مورد نظر، در بازار برای خرید وجود دارد. اگر بخواهیم پارتیشن شیشه ‌ای را بر نحوه نصب در گروه های مختلف قرار دهیم، عبارت است از:

  • نصب پارتیشن ریلی
  • نصب پارتیشن متحرک و ثابت
  • نصب پارتیشن که از در هایی به شکل کشویی و لولایی بهره می ‌برد.
  • نصب پارتیشن شیشه لمینت، شیشه دو جداره و شیشه سکوریت
  • نصب پارتیشن فریم لس و فریم دار

پارتیشن های شیشه‌ای را می ‌توان در تقسیم بندی دیگری از نظر طرح و رنگ قرار داد که عبارت است از:

  • پارتیشن شیشه‌ ای مات
  • پارتیشن شیشه ‌ای طرح دار
  • پارتیشن شیشه‌ ای رنگی

داشتن پارتیشن و استفاده از آن در محیط های اداری، کاری و بعضی از خانه ها؛ امروزه امری عادی است و از رواج چشمگیری برخوردار است.

توصیه می‌ کنیم که با استفاده از پارتیشن های تولید شده در شرکت آسا از مزیت های آن بهره ببرید و محیط کاری امن، راحت و زیبایی برای خود فراهم نمایید.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment