پارتیشن فریم دار پلا1

اگر شما هم از طرف‌داران پروپاقرص پارتیشن‌های شیشه‌ای هستید، آسا استیل به شما پیشنهاد می‌کند، پارتیشن فریم دار پلاس را امتحان کنید.

پارتیشن فریم دار پلاس چیست؟

هنگام درنظرگرفتن پارتیشن‌بندی اداری، انواع مختلفی از پارتیشن‌ها برای انتخاب وجود دارد که هرکدام خواص و کیفیت‌های متفاوتی دارند و همه در شرایط مناسب، مفید هستند. معمولاً مناسبت‌ترین این پارتیشن ها پارتیشن فریم دار پلاس هستند که در دسته پارتیشن های شیشه ای، قرار می گیرند. این پارتیشن ها دارای قابی با پروفیل آلومینیوم در اطراف هستند که این قاب مقاومت خوبی به پارتیشن و شیشه می دهد. هدف پارتیشن های فریم دار پلاس ارائه حریم خصوصی برای کارمندان است. این پارتیشن‌ها سریع نصب می‌شوند و با جلوه‌های شیشه‌ای قابل تنظیم هستند، بنابراین می‌توانید رنگ‌های شرکتی یا آرم خود را اضافه کنید تا دفتر خود را منحصربه‌فرد کنید.

پارتیشن‌های فریم دار پلاس در دو نوع تک جداره و دوجداره عرضه می‌شوند که بسته به نوع کاربرد از اهمیت بالایی برخوردار هستند. پارتیشن فریم دار پلاس دوجداره عایق خوبی در کنترل سروصدا هستند.

تفاوت پارتیشن فریم دار پلاس و پارتیشن بدون فریم

پارتیشن فریم دار پلاس مقاومت بیشتری نسبت به پارتیشن‌های بدون فریم دارند، زیرا در بدنه آنها پروفیل‌های فلزی مانند آلومینیوم بکار رفته که این پروفیل‌ها وظیفه نگهداری از شیشه و مقاوم‌سازی آن را عهده‌دار هستند. در بین همه پارتیشن‌های فریم دار پلاس نوع آلومینیومی مقاوم‌ترین در برابر خوردگی و ضربه هستند. این گروه از پارتیشن‌ها هم شیک هستند و بسیار مقرون‌به‌صرفه‌اند، البته نسبت به نوع بدون فریم معمولاً گران‌تر هستند، زیرا از متریال بیشتری برای آنها استفاده می‌شود و معمولاً برای مکان‌های اداری و تجاری مناسب هستند.

تفاوت پارتیشن فریم دار پلاس و پارتیشن بدون فریم

خصوصیات پارتیشن فریم دار پلاس

ضخامت زیادی دارند

ساختار سفت‌وسخت دارند

سطح عالی عایق حرارت و صدا هستند

نصب، استفاده و مراقبت آسان دارند

ظاهر مدرن دارند

متنوع هستند

خصوصیات پارتیشن فریم دار پلاس

انواع پارتیشن فریم دار پلاس

پارتیشن‌های فریم دار پلاس به دودسته تک جداره و دوجداره تقسیم می‌شوند. بسته به نوع کاربرد و هزینه‌ای که می‌کنید می‌توانید نوع فریم دار و بدون فریم را انتخاب کنید.

موارد استفاده پارتیشن فریم دار

این نوع پارتیشن در دفاتر تجاری، سرویس های بهداشتی، ادارات دولتی و  استارت آپ ها کاربرد دارند.

نصب پارتیشن فریم دار پلاس

برای نصب پارتیشن فریم دار پلاس از نوعی یراق برای نصب استفاده می‌شود. برای نصب این پارتیشن‌ها باید از تراس لیزری و دوربین برای علامت‌گذاری محل موردنظر استفاده کرد. سپس باتوجه‌به ابعاد پارتیشن در نظر گرفته شده، شیشه را برش می‌زنند و یراق را دور آن قرار می‌دهند و به محل نصب می‌فرستند.

ویژگی پارتیشن فریم دار پلاس

طراحی مدولار

آماده نصب و مونتاژ در محل هستند.

ازپیش‌ساخته شده

معمولا این پارتیشن ها پیش ساخته هستند و جذابیت زیبایی شگفت انگیزی دارند.

کیفیت

این پارتشین ها با آلومینیوم مرغوب در کارخانه های مکانیزه اکسترود شده و برای ساخت آنها از مواد بادوام استفاده می شود.

حداقل زمان مونتاژ

به دلیل پیش‌ساخته بودن نصب آنها آسان و به زمان کمی نیاز است.

سازگار با محیط‌زیست

از ویژگی های ممتاز پارتشین های فریم دار پلاس این است که از آلومینیوم بازیافتی برای ساخت آنها استفاده می شود و از دوستداران محیط زیست فلزات هستند.

ویژگی پارتیشن فریم دار پلاس

نکته مهم

هنگام خرید و سفارش پارتیشن‌های فریم دار باید مراقب کپی‌های بی‌کیفیت فولاد شبیه‌سازی شده باشید که قیمت کمتری دارند، اما ظاهر و کیفیت خوبی ندارند. این نمونه‌ها از فولاد بدون کیفیت ساخته می‌شوند.

محل استفاده از پارتیشن فریم دار

از این پارتیشن‌های شیشه‌ای تقریباً در همه‌جا می‌توان استفاده کرد، اما بیشترین کاربرد را در موارد زیر دارند.

در ورودی : گاهی اوقات یک ورودی بزرگ وجود دارد که به وضوح از اتاق نشیمن جدا نشده است، پس می توان برای آن از پارتیشن های فریم دار استفاده کرد.

در آشپزخانه: اگر بین داشتن یک آشپزخانه باز یا بسته تردید دارید، یک پارتیشن فریم دار پلاس سبک صنعتی به شما امکان می‌دهد هر دو را هم‌زمان داشته باشید.

در حمام: می تواند سبکی طبیعی را به حمام وارد کند و اتاق خواب را از حمام جدا نگه دارد.

در یک ایوان: می‌تواند با گیاهان و گل‌ها بسیار جذاب باشد.

در فضاهای کاری: به فضا شادابی می بخشد و در ایجاد روحیه کاری مطلوب موثر است.

نتیجه‌گیری

مطمئناً پارتیشن های فریم دار به سبک صنعتی یک انتخاب بدون ریسک هستند و می توانید کاملاً مطمئن باشید که دکوراسیون شما با آن عالی می شود.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment