پارتیشن فریم لس گرند

پارتیشن فریم لس گرند (پارتیشن بدون فریم) از نظر زیبایی‌شناسی جایگزینی برتر برای کناف و یک انتخاب عالی برای سازماندهی و تقسیم فضاهای تجاری داخلی هستند.

مزایای پارتیشن فریم لس گرند

پارتیشن فریم لس گرند

همه ما می‌دانیم که کنترل صدا در محیط‌های کاری شلوغ به دلایل متعددی مهم است و حفظ حریم خصوصی، رفاه و سطح بهره‌وری جز کلیدی است. این پارتیشن‌ها برای محیط‌های کاری عالی هستند.

طراحی انعطاف‌پذیر، زیبا و مینیمال

پارتیشن فریم لس گرند

با تمرکز ذاتی بر طراحی زیبایی‌شناسی چارچوب یکسان، مجموعه آسا استیل مجموعه‌ای از سیستم‌های پارتیشن شیشه‌ای بدون قاب خیره‌کننده را ارائه می‌دهد که در گزینه‌های تک و دوجداره موجود است.

پارتیشن‌های شیشه‌ای فریم لس به‌صورت دوجداره یا تک جداره در دسترس هستند که هرکدام مزایای خاص خود را دارند. پارتیشن‌های تک جداره معمولاً دارای حداقل اندازه صنعتی ۲۵ میلی‌مترمربع هستند و نور زیادی از خود عبور می‌دهند، بااین‌حال، کسانی که به‌دنبال‌داشتن پارتیشن شیشه‌ای عایق صوتی مؤثرتری هستند، باید به سراغ پارتیشن‌های دوجداره بروند. این پارتیشن‌ها توانایی کاهش صدا را با جایگزین‌کردن مخلوط ضخامت شیشه چندلایه و سخت شده ارائه می‌دهند.

پارتیشن‌های فریم لس گرند خانگی و مسکونی

پارتیشن‌های فریم لس گرند خانگی

چه به دنبال تقسیم‌بندی فضای نشیمن و آشپزخانه با پلان باز باشید، چه به دنبال تقسیم یک اتاق‌خواب و حمام یا اتاق رخت‌کن یا جداکردن یک سالن ورزشی یا استخر در منزل باشید، پارتیشن‌های فریم لس گرند داخلی دارای طیف وسیعی از گزینه‌ها هستند.

پارتیشن فریم لس گرند همچنین می‌توانند در طیف وسیعی از کاربردهای همه‌کاره از جمله به‌عنوان شیشه‌های بالکن برای محصور کردن فضاهای باز در بلوک‌ها یا آپارتمان‌ها، یا احاطه پاسیوها و تراس‌ها برای ایجاد باغ‌های زمستانی استفاده شوند.

برنامه‌های کاربردی تجاری

برنامه‌های کاربردی تجاری

پارتیشن‌های بدون فریم علاوه بر کاربری‌های مسکونی، در محیط‌های تجاری نیز پرکاربرد هستند و اغلب در دفاتر پلان باز برای ایجاد اتاق‌های جلسه یا محیط‌های کاری فردی استفاده می‌شوند. همچنین برای اتصال فضای داخلی غذاخوری و تراس‌ها پرکاربرد هستند.

نحوه استفاده از پارتیشن فریم لس گرند برای بزرگ نشان‌دادن فضاهای پلان باز

طرح باز در میان سازندگان و طراحان داخلی در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی داشته است. پارتیشن‌های شیشه‌ای بدون فریم اوج منطقه‌بندی برای فضای با پلان باز هستند.

پارتیشن فریم لس گرند بین حمام و حمام اختصاصی

علی‌رغم انتخاب‌های زیاد در مورد دکوراسیون، اندازه و شکل فضا، پارتیشن‌های شیشه‌ای گزینه‌ای عالی برای تقسیم‌بندی فضای باز بدون ایجاد اختلال در جریان نور و انرژی هستند. یک پارتیشن شیشه‌ای یا «پارتیشن پنجره»

می‌تواند یک عایق صوتی یا یک دکور شیک ایجاد کند.

باتوجه‌به مطالب بالا به این نکته رسیدیم که پارتیشن‌های شیشه‌ای را می‌توان تقریباً در هر مکانی استفاده کرد.

انواع پارتیشن شیشه‌ای بدون فریم

انواع پارتیشن شیشه‌ای بدون فریم

پارتیشن شیشه‌ای رنگ‌آمیزی شده

در پارتیشن شیشه‌ای رنگ‌آمیزی شده، از شیشه‌های رنگی استفاده می‌شود و می‌توانید آنها را در مناطق مختلف استفاده کنید تا از نحوه تعامل نور طبیعی در زمان‌های مختلف روز و فصل بهترین استفاده را ببرید.

پارتیشن شیشه‌ای آینه‌ای

از پارتیشن فریم لس گرند آینه‌ای، برای ایجاد توهم فضایی بزرگ‌تر و انعکاس سبک کل فضا به معنای واقعی کلمه استفاده کنید.

پارتیشن‌های بدون فریم شیشه‌ای مات

پارتیشن‌های شیشه‌ای مات نه‌تنها ظاهری عالی دارند، بلکه بهترین راه برای ایجاد حریم خصوصی هستند، اینها در حمام معجزه می‌کنند و حتی می‌توانند پناهگاه کوچکی در اتاق برای مطالعه یا بین میزها ایجاد کنند.

پارتیشن‌های شیشه‌ای میان لایه‌ای پارچه‌ای

به همان روشی که شیشه‌های مات می‌توانند حریم خصوصی و زیبایی را به شما نشان دهند، لایه‌های پارچه‌ای را می‌توان در مرحله پردازش شیشه به دیوار شیشه‌ای اضافه کرد. این می‌تواند یک طرح سفارشی باشد و الگو، رنگ یا بافت را از هر جای دیگری در فضای شما ادغام کند تا به ظاهری هماهنگ برای منطقه‌بندی فوق‌العاده شیک و درعین‌حال ظریف دست یابد.

پارتیشن‌های بدون فریم شیشه‌ای چندلایه

شیشه‌های لمینت سخت شده بهترین انتخاب برای تمام جداکننده‌های اتاق شیشه‌ای هستند. چه در خانه باشد و چه در فضای تجاری، در صورت بروز حادثه، به‌جای پراکنده شدن به تکه‌های کوچک خطرناک، پارتیشن‌های لمینت را انتخاب کنید. زیرا شیشه لمینت دارای یک‌لایه میانی بین دولایه شیشه دیگر است که می‌تواند برای استحکام فوق‌العاده تا استاندارد ایمن EN12150 سفت شود.

جمع‌بندی

با خواندن مطالب بالا این نتیجه گرفته شد که پارتیشن‌های فریم لس گرند، دارای تنوع و کاربردهای زیادی هستند که باتوجه‌به محلی که قصد استفاده از آنها را دارید، می‌توانید از گزینه مؤثرتر استفاده کنید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment