پارتیشن شیشه ای یکی از ترندهای مدرنی است که امروزه در ادارات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. البته استفاده از آن بی دلیل نیست و مزایای زیادی دارد که افراد را به استفاده از قطعات شیشه ای ترغیب می کند. فرض کنید پس از تقسیم دفتر به بخش های جداگانه، اتاق بدون پنجره قسمت شما می شود. در این مرحله، چشمان شما به دنبال پنجره ها و اتاق های روشن خواهد بود.
راه حلی که به نظر می رسد برای حل این مشکل کارساز باشد استفاده از نور مصنوعی مانند لامپ است. اما آیا می توانید از پس هزینه های بالای برق برآیید؟ راه حل این مشکل استفاده از شیشه ای است که نور موردنظر را تامین می کند و نیاز به انرژی اضافی ندارد. پارتیشن شیشه ای می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. در این ما مقاله می خواهیم در مورد پروفیل پارتیشن شیشه ای صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

 

همیچنین بخوانید:

نرده شیشه ای

 

نکات مهمی که باید درباره ی پروفیل پارتیشن شیشه ای بدانید

به طور کلی از پروفیل های آلومینیومی و آهنی برای ایجاد پارتیشن های شیشه ای قاب دار استفاده می شود، بهترین و مدرن ترین پروفیل ها در ایتالیا تولید و وارد بازار می شوند، این پروفیل ها باید کیفیت مناسبی داشته باشند و از ناخالصی در ساخت آن ها استفاده نشود. امکان تولید محصول با استحکام وجود دارد، در صورتی که کیفیت پروفیل آلومینیومی بالا باشد، می توان قطعاتی با ابعاد دقیق تری تولید کرد.
نکته مهم در ساخت پارتیشن ها این است که دستگیره ها و لولاها همرنگ باشند و رنگ درها و چهارچوب ها با پروفیل استفاده شده مطابقت داشته باشد. همانطور که قبلا ذکر شد، پارتیشن های شیشه ای عایق صدا نیز هستند، بنابراین باید از پروفیل هایی استفاده کرد که می توانند قطعات را در دو طرف نصب کنند. پارتیشن های آلومینیومی دارای مزایای زیادی هستند، از جمله:
زیبایی بسیار، توانایی نصب مجدد بدون آسیب، نصب آسان، قابلیت جابه جایی، نوردهی بالا، استحکام بالا، اشغال فضای کم و…

 

پروفیل پارتیشن شیشه ای

 

پروفیل پارتیشن شیشه ای چه ویژگی هایی دارد؟

پروفیل پارتیشن شیشه ای متحرک و ثابت با بیشترین ظرافت ساخته می شود و مراحل ساخت پروفیل در کوره انجام می شود و در نتیجه بهترین کیفیت و سختی را به همراه دارد، پروفیل های مورد استفاده بیشتر آنودایز شده و زیبایی پروفیل را چند برابر می کند.
هرچه نیمرخ و اسکلت این سازه قوی تر باشد، مقاومت بیشتری دارد. یکی از جالب ترین ویژگی های پارتیشن شیشه ای عایق صوتی بالا است که بر خلاف زیبایی در جلوگیری از نفوذ صدا بسیار موثر است، پروفیل پارتیشن آلومینیومی فرصت بیشتری برای جذب صدا دارد. در دفاتر نیز استفاده می شود و برای جدا کردن اتاق های کنفرانس بسیار پرکاربرد است.
در خرید پارتیشن شیشه ای اداری بهتر است به کیفیت پروفیل استفاده شده در آن توجه کنید. اکثر سازندگان پارتیشن برای تولید پروفیل با فرمول های خاص از فرآیندهای خاصی استفاده می کنند که این امر باعث افزایش استاندارد پارتیشن های شیشه ای می شود و می تواند محصول تولیدی را به خریدار تضمین کند. این مدل دیواری با فریم ام دی اف قوی ساخته شده است پارتیشن های شیشه ای تک جداره یکی از پرکاربردترین پارتیشن های شیشه ای در صنعت می باشد.

 

 

استفاده از پروفیل پارتیشن شیشه ای چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

پروفیل پارتیشن شیشه ای در واقع قاب های دور شیشه هستند، پروفیل تقسیم کننده می تواند آلومینیومی، فولادی یا چوبی باشد، استفاده از پروفیل باعث افزایش استحکام و دوام شیشه سکوریت می شود که باعث نشتی شیشه می شود. در نتیجه شیشه عایق تر است. در بین پروفیل هایی که برای پارتیشن های شیشه ای استفاده می شود، معمولا نوع آلومینیومی آن محبوبیت بیشتری دارد، زیرا علاوه بر وزن کم، مقاومت بالایی نیز دارد، بنابراین اکثر طراحان و معماران از این نوع پروفیل برای نگهداری شیشه های سکوریت شده استفاده می کنند.
پروفیل ها قسمت هایی از یک بخش ثابت هستند، این قسمت ها مربع و مستطیل هستند. برای تحقق پارتیشن شیشه ای از پروفیل ها به صورت عمودی و افقی استفاده می شود، از آنجایی که قسمت داخلی پروفیل های استفاده شده در پارتیشن توخالی است، می توان این فضا را با شیشه، پرده یا ام دی اف پر کرد. ضخامت و اندازه پروفیل ها بسته به محل نصب تعیین می شود.
قیمت نرده شیشه آسا در مجموعه بسیار عالی است، به همین دلیل مشتریان خاصی داریم.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment