چرا مردم سیستم های نرده شیشه ای می خرند؟

چرا نرده های شیشه ای بخریم ؟ آیا به دنبال راهی جدید برای تبدیل سیستم های نرده شیشه ای  خود به فضایی امن و زیبا هستید؟ سپس نرده شیشه ای سکوریت شده باید اولین انتخاب شما باشد. آنها یک انتخاب عالی برای دوستداران طبیعت هستند. نرده های شیشه ای سکوریت شده از پانل های شفاف استفاده می کنند. این تضمین می کند که می توانید بدون حواس پرتی بنشینید و از فضای باز لذت ببرید.
بسیاری از مردم آنها را “نرده های نامرئی” می نامند. زیرا آنها مناظر زیبای عرشه شما را مسدود نمی کنند یا نمی شکنند . در عوض، آنها مانند یک قاب عکس نامرئی عمل می کنند تا مناظر خیره کننده را به نمایش بگذارند.

چرا سیستم نرده شیشه ای استفاده کنیم؟

نرده های شیشه سکوریت دارای  مزایای زیادی هستند.  اما آیا معایبی وجود دارد؟  چطورکار می کنند؟  آیا نصب آنها آسان است؟  و مهمتر از همه آیا آنها مقرون به صرفه هستند؟

در اینجا همه چیزهایی  که باید بدانید تا به شما کمک کند و تصمیم بگیرید که آیا نرده شیشه ای بهترین گزینه برای عرشه شما است یا خیر.

چرا نرده های شیشه ای بخریم  و چگونه کار می کند؟

سیستم های نرده شیشه سکوریت از تعدادی پانل شیشه ای ساخته شده اند، و با استفاده از حرارت سخت شده اند. اساساً، این فرآیند شامل گرم کردن و خنک کردن یک تکه شیشه از پیش برش خورده معمولی در یک کوره تمپرینگ است.

شیشه تا حدود ۱۲۰۰ درجه فارنهایت گرم می شود و سپس در فرآیندی که به عنوان کوئنچ شناخته می شود، به سرعت خنک می شود.

نردهای شیشه ای در برابر حادثه چگونه عمل می کند؟

کل این فرآیند شما را با یک پانل شیشه ای که حداقل چهار تا پنج برابر قوی تر از شیشه معمولی است، می گذارد. همچنین شیشه را در برابر شکستن و خرد شدن مقاوم تر می کند.  اگر شکسته شود، شیشه سکوریت شکسته شده به جای تکه های بزرگ و دندانه دار به قطعات کوچک خرد می شود.  این تضمین می کند که احتمال آسیب ناشی از شکستگی شیشه بسیار کمتر است.

استفاده از پنل های ایمنی در نصب نرده های شیشه ای

اگر به فکر نصب نرده های شیشه ای هستید، اطمینان حاصل کنید که از پنل هایی استفاده می کنید که ایمنی و مقاوم در برابر شکستگی دارند. همچنین باید به درستی لبه و جلا داده شود تا از بریدگی افراد محافظت شود.

همچنین ایده خوبی است که با مقامات ساختمانی محلی خود تماس بگیرید تا متوجه شوید که آیا محدودیتی در رابطه با نرده های شیشه ای وجود دارد یا خیر.

برای مثال، ممکن است از سازندگان عرشه خواسته شود از شیشه های رنگی استفاده کنند که با پنجره های خانه مطابقت داشته باشد. این مانع از پرواز تصادفی پرندگان به داخل صفحات شیشه ای می شود. بنابراین، قوانین محلی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که عرشه جدید شما مطابق با کد است!

چرا نرده های شیشه ای بخریم

ضخامت سیستم نرده شیشه ای سکوریت 

مقرراتی که ضخامت نرده شیشه سکوریت را هدایت می کند ممکن است از یک منطقه محلی به منطقه دیگر متفاوت باشد. با وجود آن، استانداردهای صنعتی و بهترین شیوه ها برای این کار وجود دارد. اینها می توانند به شما ایده دهند که هنگام شروع شکار نرده های شیشه ای عالی، چه انتظاری دارید.

استانداردهای صنعت و بهترین عملکرد

کد بین المللی ساختمان (ibc) راهنمایی های بسیار مفید و عمیقی را در مورد ضخامت نرده شیشه سکوریت مورد نیاز ارائه می دهد. طبق ibc، هر پانل شیشه ای که در سیستم نرده استفاده می شود باید حداقل ضخامت شش میلی متر (یا ¼ اینچ) داشته باشد. این کد همچنین توصیه می کند که هر سیستم نرده شیشه ای باید بتواند در برابر بار مورد نیاز مقاومت کند.

چرا نرده های شیشه ای بخریم

توصیه هایی برای خرید سیستم نرده شیشه ای

چرا نرده های شیشه ای بخریم ؟ هنگامی که یک سیستم نرده شیشه ای سکوریت نصب می کنید، ابتدا باید قاب را بسازید. این رویکرد به شما این امکان را می دهد که اندازه گیری های دقیق را انجام دهید و پانل های شیشه ای خود را سفارشی سفارش دهید.

چرا نرده های شیشه ای بخریم ؟

از آنجایی که شیشه می تواند بسیار سنگین باشد، توصیه می شود که پایه های ریل خود را بیش از پنج فوت از هم فاصله نگیرید. همچنین می توانید یک کانال با عمق ½ اینچ و ضخامت ۳/۸ اینچ در پست ها ایجاد کنید تا شیشه سکوریت را نگه دارید. اگر نرده شما بسیار بلند است، در حین نصب به پشتیبانی اضافی نیاز دارد. در این صورت، ایده خوبی است.  یک بریس یا مسدود کننده در زیر آن برای ارائه آن استفاده کنید.

مشخصات سیستم نرده شیشه ای سکوریت

باز هم به این پرسش می رسیم که چرا نرده های شیشه ای بخریم ؟ این موضوع  می تواند بسته به سیستم نرده شیشه ای که برای استفاده انتخاب کرده اید متفاوت باشد. اما، می‌توانیم سیستم‌های محبوب در invisirail را به عنوان مثال در نظر بگیریم. با Invisirail، می‌توانید انتظار داشته باشید که پانل‌های شیشه‌ای روی ریل‌های پست فولادی ضد زنگ قرار بگیرند. هر مجموعه با سخت‌افزار اضافی استانداردی همراه است که به آن نیاز دارید، از جمله فاصله‌دهنده، گیره و دامن پست.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment