کاربردهای نرده ی شیشه ای

انتخاب های متفاوتی برای نرده های شیشه ای وجود دارد. و این انتخاب ها برای محیط های مسکونی و تجاری با توجه گسترده به ایمنی و سبک در دسترس هستند. کاربردهای نرده شیشه ای به شما امکان می‌دهند تا منظره‌ای عالی با ظاهری مدرن و زیبا داشته باشید و در عین حال ایمنی را بدون مانع وحشتناک فراهم کنید.

ماهیت شفاف نرده شیشه ای حس فضای بیشتری را فراهم می کند، زیرا نور از آنها عبور می کند. نرده‌های شیشه‌ای که معمولاً در مراکز خرید، رستوران‌ها، اماکن عمومی و ادارات استفاده می‌شوند، بسیار مورد تقاضا هستند، زیرا بسیار بادوام هستند و برای مدت طولانی دوام می‌آورند.

نرده‌های شیشه‌ای ساختاری انواع شرکت ها را می‌توان به روش‌های مختلفی نصب کرد و شرکت های زیادی وجود دارد که انتخاب‌های زیادی به علاوه طراحی سفارشی را به مشتریان ارائه می دهند که با فضاهای مختلف داخلی یا خارجی مطابقت و هماهنگی دارد.

ساخت و انواع نرده شیشه ای

یک نرده شیشه ای  از نرده کیو معمولا از ۳ قسمت تشکیل شده است. ابتدا، کفش پایه نرده را روی یک طبقه (پایه بالا) یا روی فاسیای عمودی آن (پایه فاسی) نصب می کنید. سپس پرکننده های شیشه ای را روی کفش پایه نصب می کنید. در نهایت، یک روکش (یک ریل کلاهک یا پروفیل U به بالای شیشه یا نرده‌ای که روی براکت‌های نرده قرار دارد به کنار شیشه) وصل می‌کنید. هر چند تاپینگ همیشه اجباری نیست. قوانینی را که در کشورتان اعمال می‌شود بررسی کنید تا ببینید آیا می‌توانید مینیمالیسم مطلق را انتخاب کنید و می‌توانید بدون ریل بالا کار کنید.

سه نوع پایه نرده شیشه ای از Q-railing موجود است: کفش های پایه، گیره های شیشه ای پایه و آداپتورهای شیشه ای. نوع پایه ای که انتخاب می کنید نه تنها ظاهر، بلکه قدرت نتیجه نهایی را نیز تعیین می کند.

کاربردهای نرده شیشه ای

کاربردهای نرده شیشه ای

شما می توانید از سیستم نرده شیشه ای ایستاده هم در داخل و هم در فضای بیرونی برای محیط های مسکونی و تجاری استفاده کنید. این سیستم برای کاربردهای داخلی که در آن کل شیشه ظاهر مدرن تری دارد بسیار عالی است.

چرا سیستم نرده شیشه ای را انتخاب کنید؟

اگر به دنبال دستیابی به طراحی مدرن ساختمان خود هستید، بدون اینکه ایمنی، دوام و مهمتر از همه دید را قربانی کنید، سیستم های نرده شیشه ای بهترین انتخاب برای شما هستند. در سال‌های اخیر، آنها بهترین انتخاب در سراسر جهان بوده اند.

به لطف طراحی بدون قاب سیستم های نرده شیشه ای، احساس فضای باز و بدون محدودیت ایجاد کنید. آنها گزینه ای شیک برای بالکن ها، تراس ها، پله ها، نرده ها، استخرها، سایبان ها و موارد دیگر هستند. تنوع گسترده ای از تغییرات شیشه به شما کمک می کند تا به راحتی به طرح مورد نظر خود برسید.

شیشه را می توان با خیال راحت برای نرده ها، نرده ها و موانع در ساختمان استفاده کرد و نور طبیعی را به فضاهای باز وارد کرد. نرده های شیشه ای اجازه عبور نور را می دهند و نیاز به نور مصنوعی را کاهش می دهند و منبع طبیعی نور روز را فراهم می کنند. نرده ها و موانع شیشه ای حس شیک و طرح باز را به یک ساختمان اداری یا عمومی می بخشد.

نرده ها و موانع شیشه ای نیاز به نور مصنوعی را کاهش می دهد و منبع طبیعی نور روز را فراهم می کند. نرده‌های شیشه‌ای در ساختمان‌ها برای کارکردهای مختلف استفاده می‌شوند که حداکثر جریان نور و دید را هم در داخل و هم در خارج از ساختمان فراهم می‌کنند. نرده‌ها معمولاً در اطراف پله‌ها و آسانسورها، برای هدایت مسیرهای پیاده‌روی برای کنترل جهت تردد عابر پیاده، در پنجره‌های خارجی برای جلوگیری از سقوط افراد از ساختمان، و در بالکن‌ها و تراس‌ها در داخل یا خارج  استفاده می شوند.

نرده شیشه ای: ۱۰۰٪ ایمن و سریع نصب می شود

به دنبال نرده شیشه ای با کیفیت بالا برای راه پله، طبقه بالا، تراس یا بالکن هستید؟ نرده ای با قابلیت نصب آسان و ایمن با شیشه؟ برای خم های دو بعدی و سه بعدی و همچنین فرم های مستقیم مناسب است؟ در Q-railing، بیش از ۱۵ سیستم نرده شیشه ای مختلف را برای انتخاب پیدا خواهید کرد. در واقع، برای هر بودجه و هر نوع نصب، یک نرده لعاب عالی وجود دارد: از یک خانه خانوادگی کوچک تا یک فرودگاه بین المللی با الزامات ایمنی سختگیرانه.

کاربردهای نرده شیشه ای

 

مشاهده تمامی نرده های شیشه ای

مزایا نرده شیشه ای

دارای گواهینامه و ۱۰۰% ایمن
کیفیت عالی
تحویل از انبار
مونتاژ آسان
طیف گسترده

سخن نهایی

اگر به دنبال زیبایی بازکردن فضاهای بسته هستید انتخاب این نوع نرده ها می تواند کار هوشمندانه ای باشد، با کمترین هزینه شما دارای یک فضای دلچسپ و بسیار نورگیر خواهید بود که در تمامی محل ها قابل اجرا است.

 

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment