پارتیشن شیشه ای فریم لس تک جداره

پارتیشن های شیشه ای امروزه به یکی از پرکاربرد ترین و محبوب ترین انواع پارتیشن ها تبدیل شده است. پارتیشن شیشه ای طرح ها و مدل های متعددی دارند و در ادارات، شرکت ها، مراکز تجاری و البته دکوراسین داخلی منزل ها به منظور افزایش زیبایی محل مورد نظر مورد استفاده قرار میگیرند. در اصل پارتیشن شیشه ای همان دیوار شیشه ای جدا کننده میباشد. که به منظور جدا نمودن دو محوطه مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده از پارتیشن های شیشه ای به منظور اختصاصی نمودن یک قسمت بسیار مفید میباشد. آنچه ما در این مقاله قصد داریم در رابطه با آن برای شما مطالبی را بیان نماییم کاربرد پارتیشن شیشه ای در شرکت های بزرگ میباشد.

پارتیشن شیشه ای چیست؟

پارتیشن در زبان انگلیسی به معنای تقسیم میباشد. از اینرو پارتیشن شیشه ای به منظور جدا سازی فضای داخلی یا اینکه فضای خارجی مورد استفاده قرار میگیرد. تقسیم بندی محیط های شرکتی و اداری سبب میشود محیط منظم دیده شود. همچنین جدا نمودن اتاق ها بر اساس سایز و همچنین اندازه مورد نظر کارفرمایان در تفکیک مناسب محیط ها از هم دیگر کمک بسیار زیادی میکند. در حقیقت شما با عملی نمودن دیوار های شیشه ای یا همان پارتیشن شیشه ای به جزء استفاده درست از محیط و فضای شرکت خود سبب ایجاد یه فضای منظم در محل کار خود می شوید.

همچنین جدا از موضوع نظم و تفکیک فضا، با استفاده از پارتیشن های شیشه ای سبب بزرگ تر دیده شدن محیط کار خود خواهید شد. پارتیشن های شیشه ای در انواع بسیار متعدد و گوناگونی وجود دارند. که بر اساس محیط که قرار است استفاده شود، نوع اجرا و حتی بسته به متریال که در تولید آنها استفاده شده است. در دسته بندی های متعددی قرار میگیرند.

کاربرد پارتیشن شیشه ای در شرکت

کاربرد پارتیشن شیشه ای داخلی

پارتیشن شیشه ای داخلی به طور معمول به منظور جدا نمودن فضای یکپارچه در داخل واحد های اداری، شرکتی، آتلیه های عکاسی، سالن های آرایشی و … بکار گرفته میشوند. به وسیله پارتیشن شیشه ای این امکان برای شما فراهم میشود که فضای خصوصی و عمومی ایجاد نمایید. به این وسیله مدیر میتواند فضا و محیط های خصوصی را از فضا های کم اهمیت تر تفکیک نماید. با این وجود دیگر نگرانی از بابت بی نظمی نخواهد داشت و محیط به صورت کاملاً یکپارچه به نظر خواهد آمد.

در پارتیشن های شیشه ای به طور معمول از همه ای مدل های فریم و شیشه ای، یراق و دستگیره میتوان استفاده نمود. برای مثال شما میتوانید از پارتیشن شیشه ای برای محیط های همچون اتاق کنفرانس، اتاق هیئت مدیره اسشتفاده نمایید. اگر شما تمایل دارید که علاوه بر رعایت حریم خصوصی از زیبای خاصی برای اتاق خود استفاده نمایید. شما میتواند از پارتیشن شیشه ای ثابت استفاده کنید. پارتیشن شیشه ای سندبلاست، از شیشه های سند بلاست شده به وجود آمده اند. از اینرو مدیران و طراحان قادر خواهند بود از بین ده ها طرح و مدل گوناگون به منظور پوشش و مات نمودن سطح شیشه استفاده نمایند.

استفاده از پارتیشن شیشه ای در شرکت های بزرگ

در دنیای امروز که طراحی ساختمان و محل کار در مسیر متفاوت تری به نسبت گذشته در حال حرکت میباشد. چرا که پیش از پیش برخورداری از یک طراحی منحصر به فرد اهمیت خود را در بازاریابی و جذب مشتری نشان داده است. از اینرو همه ی کارفرمایان و مدیران شرکت های بزرگ به دنبال به وجود آوردن محیطی متفاوت در دفاتر کاری خود هستند. برخورداری از دفتر کار مدرن، شیک و امروزی بسیار حائز اهمیت میباشد. چرا که بدون شک در نحوه ارائه و همچنین نمایش دادن ویژگی ها و شخصیت های شغلی میتواند به نحو مؤثری بر روی افراد تأثیر بگذارد.

به طور قطع برخورداری از فضای کاری خاص سبب افزایش جذب مشتری همچنین موفقیت در کسب و کار، افزایش میزان فروش که همه این عوامل سبب رشد آمار قرارد های کاری را به دنبال خواهد داشت. به همین منظور یکی از راهکار های ایحاد یک دفتر کاری مدرن و شیک استفاده از پارتیشن های شیشه ای میباشد.

 

بیشتر بخوانید:

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Leave a Comment